Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal kol dayama

BEN KONYA YETKİLİ SERVİSTE ORJİNAL KOL DAYAMA SORDUM VİTRİNDE DURUYODU 750 TL İSTEDİLER :)

Murat sordugun kol dayama ve sustali anahtarin ikisini de ben kendi aracim icin sanayide yaptirdim.

Kol dayamayi aksaraydan kendim aldim (30 liraya) ve on iki koltugu evin bahcesinde sokerek kendim monte ettim kol dayamayi. yarim saatte bitti.
kol dayamanin kalitesini soracak olursan ERYA serviste ki ustalar gorunce gayet begendiler ve nereden aldigimi sordular :) goren herkes cok şık durduğunu ve arabnın içiyle tam uyum sağladığını söylüyor.

sustalı anahtar için de e-bay den sadece anahtarın bulunduğu kısımı 25 liraya kargo dahil temın etmıstım, chipin ve uzaktan kumandanın oldugu bölümü de maslak sanayiden 100 liraya (orjınal ve sıfır) temin ettim. işçilik için de uzaktan kumandası olmayan yedek anahtarımın içindeki chip sökülerek sustalı anahtara takıldı ve araca tanıtımı yapıldı. 6 aydır sorunsuz kullanıyorum ve cok da kaliteli oldu.
ben bir arkadaşım için sordugum da her şey dahil 200 liraya yaparım demişti anahtarcı. (bu arada ben işçiliğe ücret ödemedim tanıdık olduğu için)
Selamlar fotoğrafı varmı ve 30 tl ye nerde satiliyor

Su konuyu bir alevlendirelim 30 tl ye alınan kolcaklarin resimleri takilislari nasil biraz aydinlatin bizi lutfen resimler acilmiyor lutfen takan arkadaslar yeni resim paylasabilirler mi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orjinal var mı bilmiyorum ama, serviste fiyatlar uçuk.

En iyisi kaliteli birsey alip uydurmak baska care gozukmuyor tesekkur ederim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt