Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal kol dayama

aksarayda OTO ERCU var omer. oradan aldim ben 25 TLye ama 35 falan isteyebilirler. biz 3 tane almistik zar zor indirdik o fiyata.
bu arada montaji icin on iki koltugu sokmen gerekiyor, o islemi biz kendimiz yaptik bilgin olsun. adamlarin montaj ile uzaktan yakindan ilgisi yok.

ilgili fotograf:

bilgi ve resimler için çok saol Rıza, koltukları sökebilirim sorun değil ama kolçak takıldıktan sonra ayakları nasıl gözüküyor ? yani görüntü orjinal mi oluyor yoksa sonradan takıldığı belli olacak şekilde siyah demir ayaklar ortada mı kalıyor.. bir send ön tampon altı lipi nerde nasıl yapmıştın söyleyebilirsen izinden gitmeyi düşünüyorum :):)

Orjinal sustalı anahtarın ancak servisten temini mümkün. Ve sadece ruhsat sahibi siparişini verebiliyo (herhangibir klonlama/hırsızlık olayına karşı). Serviste 400TL fiyatı var. Nakit ödemede %10 indirim ile 360TL'ye geliyo. Stoklarında mevcut değil. Her aracın kendi anahtar tipi ve immobilizerı olduğu için yurt dışında fabrika tarafından yaptırılıp gönderiliyor.

bilgi ve resimler için çok saol Rıza, koltukları sökebilirim sorun değil ama kolçak takıldıktan sonra ayakları nasıl gözüküyor ? yani görüntü orjinal mi oluyor yoksa sonradan takıldığı belli olacak şekilde siyah demir ayaklar ortada mı kalıyor.. bir send ön tampon altı lipi nerde nasıl yapmıştın söyleyebilirsen izinden gitmeyi düşünüyorum :):)
sonradan yapildigi belli oluyor tabi ama oraya gozun gitmiyor ki hic :) ayrica herhangi bir uyusmazlik da yok. cuk diye oluyor :) herkes cok begeniyor. oyle arkaya oturan falan da herhangi bir cirkin goruntu ile karsilasmiyor.

Orjinal sustalı anahtarın ancak servisten temini mümkün. Ve sadece ruhsat sahibi siparişini verebiliyo (herhangibir klonlama/hırsızlık olayına karşı). Serviste 400TL fiyatı var. Nakit ödemede %10 indirim ile 360TL'ye geliyo. Stoklarında mevcut değil. Her aracın kendi anahtar tipi ve immobilizerı olduğu için yurt dışında fabrika tarafından yaptırılıp gönderiliyor.

ayberk ben maslak'ta anahtarciya 150 YL ye yaptirdim. uzaktan kumandasiz yeddek anahtarin imobilizerini sokup yenisine takti ve 3 dakikada da arca tanitti. bu arada uzaktan kumanda butonu da orjinal. su anda o eski yedek anahtar sadece kapilari aciyor. araci calistirmiyor.

ben de de var aynından üzerinde monteli aldım, hatta klipsi krılınca servise götürdüm adamlar 2 saat donanım rehberinden bilgisayardan baktılar 2 saatte anlaşıldı orijinal olmadığı :)

ben de de var aynından üzerinde monteli aldım, hatta klipsi krılınca servise götürdüm adamlar 2 saat donanım rehberinden bilgisayardan baktılar 2 saatte anlaşıldı orijinal olmadığı :)

aynen valla, orjinal olsa bu kadar iyi olur :)

bende 2006 cordoba var arkadaşlar bende kol dayama almak istiyorum aksaraydan aldıkları çok uygun geldı ankarada ben bulamadım uygun fiyata oradan nasıl temın edebılırız. acaba yardımcı olursanız sevınırim.

bende 2006 cordoba var arkadaşlar bende kol dayama almak istiyorum aksaraydan aldıkları çok uygun geldı ankarada ben bulamadım uygun fiyata oradan nasıl temın edebılırız. acaba yardımcı olursanız sevınırim.
Yaw kardeş olay 4 sene önce olmuş bitmiş, o fiyatlara şimdi bulaman, angarada şaşmaz sanayi yada b.evlerdeki tuningcilerden kol dayama varfır 50 tl den aşağı düşünme..

bende dediğin fıyatlara yakın falan demiştim kardeş 200-300 tl den bahsediyorlardı.yine de teşekkürler bakacağım.

daha geçen hafta ibizama aldım.35 lira süper oldu. fazla paraya gerek yok. çokta sağlam ve kullanışlı.

Geri
Üst Alt