Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Organizasyon talebi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerekirse Emreye yardımcı bi kaç arkadaş daha mod olarak atansın ve gönüllülerden seçilsin.. aynı anda buluşma teklifini kim ortaya attı bilmiyorum ama o olsa olsa şov amaçlı ve bir kereliğe mahsus yapılabilir.. fakat onun dışında sürekli yada dönüşümlü yapılacak avrupa buluşmaları sayesinde ben inanıyorumki 4 buluşmada katılım 2 katına çıkar bu yakadan..:eek:key:

konunun başından beri aynı anda ayrı yakalarda buluşmalardan bahsediliyo ben buna istinaden fikrimi söledim.bir ikincisi biz zaten istanbulda bir cuma avrupa bir cuma anadolu yapıyoduk sonra baktıkki anadoludan 10 araba gidiyoruz avrupadan 2 araba oluyo buda biraz sacma oluyo tabiki sonra tekrar aralıksız anadolu yapmaya devam ettik... ama normal sistem buluşmaları dönüşümlü yapmaktı yeterki insanlar bazı fedakarlıkları yerine getirsin herkes kendi yakasındaki buluşmalara değil karşı taraftada bulunsun :eek:key:

Kısacası konunun başına gelirsek aramıza yeni katılan bir arkadaşımızn fikrinden ve daha öncesini bilmediği durumdan buraya kadar geldik..cuma buluşmaları sırasıyla yapılıyo bu cuma anadolu yakasında:eek:key: sayfanın başında ismini avrupa diye listeye yazan arkadaşların hepsini anadoluya bekleriz:Dgelecek hafta sonuda avrupa sorumlusu olan emre arkadaşımızın belirleyeceği yere anadolu olarak toplaşır geliriz bugüne kadar böleydi tahminimce bundan sonrada böle olur.

konunun başından beri aynı anda ayrı yakalarda buluşmalardan bahsediliyo ben buna istinaden fikrimi söledim.bir ikincisi biz zaten istanbulda bir cuma avrupa bir cuma anadolu yapıyoduk sonra baktıkki anadoludan 10 araba gidiyoruz avrupadan 2 araba oluyo buda biraz sacma oluyo tabiki sonra tekrar aralıksız anadolu yapmaya devam ettik... ama normal sistem buluşmaları dönüşümlü yapmaktı yeterki insanlar bazı fedakarlıkları yerine getirsin herkes kendi yakasındaki buluşmalara değil karşı taraftada bulunsun :eek:key:

Barış konunun başından beri Kim Aynı anda buluşma olsun dediki.. Sadece Avrupada da buluşma olsun diyor millet:eek:key:
Onun dışında her üye kendi üzerine düşen fedakarlığı yapacaktır..

Yekta Abi daha fazla katılım olur, çünkü en son ki Menekşe buluşmasına 4 araba başlangıçta gittik sonra ardı arkası kesilmedi maşallah :D Bir kısım Anadoluda buluşsun bir kısmı avrupada buluşsun aynı günde iki farklı nokta buluşması ne bilim ayrı bir eğlenceli olur herhalde :D
selçukcum benmi yanlış anlıyorum bu yazıyı yoksa anladığım doğrumu ..... bir ikincisi liste yapmısınız sonunada bu liste yeterli demissiniz :eek:key:

selçukcum benmi yanlış anlıyorum bu yazıyı yoksa anladığım doğrumu ..... bir ikincisi liste yapmısınız sonunada bu liste yeterli demissiniz :eek:key:
Barış :) yapma etme yanlış anlamışsın sen bunu, benim burada demek istediğim şey " Bir kısım anadoluda buluşsun bir kısım avrupada buluşsun, resimler çekilsin anadolu yakası ve avrupa yakası iki ayrı buluşma SCW HER YERDE " mantığındaydı :D lütfen lütfen topu bana atmayalım ;)

Barış :) yapma etme yanlış anlamışsın sen bunu, benim burada demek istediğim şey " Bir kısım anadoluda buluşsun bir kısım avrupada buluşsun, resimler çekilsin anadolu yakası ve avrupa yakası iki ayrı buluşma SCW HER YERDE " mantığındaydı :D lütfen lütfen topu bana atmayalım ;)

demirhan biz onun senle geyiğinide yaptık sorun o değil:eek:key: selçuk ısrarla kim demiş ölebi konu sözkonusu değil deyince senden alıntı yaptım problem olamaz

hep senin başının altından çıkıyo bak böle şeyler ortalığı karıştırıyosun ayağını denk allll hahahahah

Bu konuyu en güzel Pazar günü çözeriz.[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Abi gel istiyosan paintball'a Pazar günü.Hem eğlenceli olur hem de hep birlikte oturur,bu konuları konuşuruz

demirhan biz onun senle geyiğinide yaptık sorun o değil:eek:key: selçuk ısrarla kim demiş ölebi konu sözkonusu değil deyince senden alıntı yaptım problem olamaz

hep senin başının altından çıkıyo bak böle şeyler ortalığı karıştırıyosun ayağını denk allll hahahahah

Kikikikiki :cool: Cuma günü gelmeye çalışıcam usta, gelince görüşürük :D Haaa baktın gelmedim mi, öyle işte :D yani diyeceğim bişi yok boynum kıldan incedir karşında puhaha

Bu konuyu en güzel Pazar günü çözeriz.@Çöllü Abi gel istiyosan paintball'a Pazar günü.Hem eğlenceli olur hem de hep birlikte oturur,bu konuları konuşuruz

benim güzel kardeşim keltoş kardeşim biz fikirlerimizi söleriz anca bu tür konuları yönetim netleştirip bizimle paylaşır :D:hosgeldin:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt