Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Organizasyon talebi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serdar kardeşim avrupa sorumlusu olarak bunu en çok ben istiyorum ama ne yazıkkı katılım çok çok az oluyor,ama isteyenler bu konu altında bir yorum yapsın bakalım kaç kişi var:eek:key:

1.Ghost rider
2.Serkanreis
3.aykstc
4.dmRhn
5.Rockinrock
6.Çöllü
7.SSboy

Bence Liste yeterli..:eek:key:

Peki bu arkadaslar neden bulusma oldugunda katilmadilar onu anlamadim :confused:

Peki bu arkadaslar neden bulusma oldugunda katilmadilar onu anlamadim :confused:
Ben kendi açımdan söyleyim, yurtdışındaydım usta. Yalnız bu hafta sonu kurban olim bir organizasyon olmasın ( ki zaten yine paintball kapışması var biliyorum kartalda ) , ya kaçırmaktan ben bıktım şu organizasyonları bak bu hafta sonu tanışma faslımız var kız tarafıyla valla birşey yapamam. Hele katılamazsam harbi kudururum, zaten şu paintball 'a katılamıyorum diye içim içimi yiyip duruyor. Hadi bu Cuma akşamı yapalım birşeyler.

başka kimse gelmesinmi?
Yekta Abi daha fazla katılım olur, çünkü en son ki Menekşe buluşmasına 4 araba başlangıçta gittik sonra ardı arkası kesilmedi maşallah :D Bir kısım Anadoluda buluşsun bir kısmı avrupada buluşsun aynı günde iki farklı nokta buluşması ne bilim ayrı bir eğlenceli olur herhalde :D

O köprü yokmu insanı illallah ettiriyo vallahi emre bu arada hafta sonu es es emi gitsem ne

Katılıyorum abi, o köprü bitiriyor harbiden insanı

1.Ghost rider
2.Serkanreis
3.aykstc
4.dmRhn
5.Rockinrock
6.Çöllü
7.SSboy

Bence Liste yeterli..:eek:key:

Aynen abi bencede yeterli de yine katılım fazla olur gibime geliyorda Ali abi, Ulvi abi felan gelirler. Zaten benim seninle buluşmam lazım şu bilgilsayar malzemeleri için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt