Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Onerileriniz

Bu parçalara bakmak için program mi var? İsmini alabilir miyim rica etsem

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aklıma gelmişken havalandırmayı calistirdigimda ufalanmış sünger gibi bişeyler geliyor. Bunun nedeni ne olabilir sizce

Oncelikle 5 numara lazım 6 numarada olsa iyi olur

Seat Oto Koltuk Kılıfı - Oto Kılıf & Modelleri - n11.com - 3/3
[doublepost=1452977521,1452977436][/doublepost]
Bu parçalara bakmak için program mi var? İsmini alabilir miyim rica etsem

servislerin kullandığı program 13 gb buyukluğu var kurması zor kullanması bi şekil daha zor :) bu konuda üzgünüm
[doublepost=1452977693][/doublepost]
Aklıma gelmişken havalandırmayı calistirdigimda ufalanmış sünger gibi bişeyler geliyor. Bunun nedeni ne olabilir sizce

polen filtresini değiştirin carbon filtre tavsiye ederim...onu da servisten isteyebilirsiniz... klima hortumları havalandırma kanalları zamanla toz toprak bakteri pislikler birikir kurur...dezenfekte etmezsiniz her havalandırmayı çalıştırdığınızda pislikler mutlaka gelecektir.bi oto klimacısına gidip siirtte ya da air fresh denilen bakteri kanal temizleme spreyleri var...sistemi temizlemezsiniz klimadan da verim alamazsınız...

Çok teşekkür ederim alakaniz icin

@kirlisakal abi yaa sana servis açalım maşallahın var elinden hiçbirsey kurtulmuyor valla gece gece hayran bıraktın kendıne gene bnı :)

Bu arada aradığım parçayı sadece ebay.de de buldum ama türkiyeye gönderim yapmiyorlarmis :( 29 euro fiyat vardi

Aklıma takılmış ve bilgili birisini bulmuşken :) aracın hararet göstergesi Bazen calismiyor. Götürdüğüm usta hararet musurundan dedi değiştirdik ama sonra gene aynısını yapmaya başladı. Bazen normal gösteriyor ama bazende hiç kimildamiyor 60 da kalıyor

Aynı sorunla uğraşıyorum
Muşuru değiştirdim olmadı sordum ustaya bi muşur daha varmış sanırım değişecek ama dediğim gibi varmış ustanın dediği o
Bakacam değişecem bilgi veririm

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı sorunla uğraşıyorum
Muşuru değiştirdim olmadı sordum ustaya bi muşur daha varmış sanırım değişecek ama dediğim gibi varmış ustanın dediği o
Bakacam değişecem bilgi veririm

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kalorifer düzgün çalışıyor mu diye kontrol ettiniz mi?

Geri
Üst Alt