Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Onerileriniz

☺ bana tek lazım ama gönderdiğin linkte aşağılarda teklisini de gördüm. Ebay dan daha önce alış veriş yapmadım. Kargo ücreti filan nasıl yada ne kadar sürede geliyor biliyor musunuz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hepsi 280 liraya patladı kardeş...grill toledo cupra logosuz oldu...bir cam düğmesine komple takım değişti yenilenmiş oldu ... yok ebaydan anlamam diyorsanız başka alternatif bakarız...ama aldıklarımıza eş değer olmaz...kılıfıda bakıyorum en kalitesinden
[doublepost=1452971096,1452971054][/doublepost]
☺ bana tek lazım ama gönderdiğin linkte aşağılarda teklisini de gördüm. Ebay dan daha önce alış veriş yapmadım. Kargo ücreti filan nasıl yada ne kadar sürede geliyor biliyor musunuz

15 günü gecmez ...daha önce alışveriş yapanlar oldu be de sürekli lazım oldukca alıyorum ...

On ızgara uygun değil yanlız ona biraz daha bakmam gerekiyor sanirim

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım :)
Havalandırma ızgarasi derken araç içinde on panelde bulunan havalandırma ızgarasi lazım. Şimdi musait değilim malesef yarın resmini çeker atarim

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım :)
Havalandırma ızgarasi derken araç içinde on panelde bulunan havalandırma ızgarasi lazım. Şimdi musait değilim malesef yarın resmini çeker atarim

hee tamam sistemde yok zaten bakamıyorum noldu bende anlamadım parcaları baktığım programla uğraşıyorum...ben sana döncem :)

Teşekkür ederim bekliyorum

Teşekkür ederim bekliyorum

resme bakaraktan söleyin havalandırma kanalın hangisi lazım...bunun çıkmasını bulmak zordur şans işi uzun süre beklemek zorunda kalabilirsiniz..

toledo ön göğüs.png

Oncelikle 5 numara lazım 6 numarada olsa iyi olur

fiyatını göremiyorum şuan ...
5 nolu parça kodu 1M0820951 40N
6 nolu parça kodu 1M0820901 40N
tekli cam otomatiği parça kodu 1M0959855
en yakın vw bayisi ya da seat bayi servisinden isteyebilirsiniz...varsa ne kadar tutarsa servisin vereceği hesab noya parayı gönderiyorsunuz arkasından size kargoyla gönderim sağlanır sorunsuz bi şekilde... kılıfı da oto aksesuarcılardan bakar ona da karar veririz aracına uygun...
ama dediğim gibi bunların çıkmasını bulmak zor şans işi... @asabi

Geri
Üst Alt