Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OGS ve ceza gelmedi

hız için kesileni görmedim ben.. ayrıca minibüslere ve taksicilere kırmızı ışık ihlalinde ceza kesildiğinide görmedim... kafalarına göre yol boşsa gazlayıp gidiyolar.. ama ben geçsem anında sokuştururlar cezayı... bence halkın önce, minibüs ve taksicilerden polisin ne kadar rüşvet yediğini sorması lazım.... adamlar kırmızı ışıkta geçiyolar yeşil ışıkta da durup yolcu bekliyolar... her sabah sülalerini ziyaret ediyorum :)

hız için kesileni görmedim ben.. ayrıca minibüslere ve taksicilere kırmızı ışık ihlalinde ceza kesildiğinide görmedim... kafalarına göre yol boşsa gazlayıp gidiyolar.. ama ben geçsem anında sokuştururlar cezayı... bence halkın önce, minibüs ve taksicilerden polisin ne kadar rüşvet yediğini sorması lazım.... adamlar kırmızı ışıkta geçiyolar yeşil ışıkta da durup yolcu bekliyolar... her sabah sülalerini ziyaret ediyorum :)

:D

valla cok sevinmeyin diyeceğim çünkü benim şubat ayında geçtiğim ceza temmuz ayında geldi ogs geçişi :)

Varol ay içinde eski aracın ogs sini yeni araca kayıt ettirirsen ceza gelmiyor.Bankadaki hesabını inten kontrol et bak geçiş ücreti hesapdan düşmüşse zaten problem yok.

sırket mınıbusumuz gebzede bı yerde kaldırıma cıkmıs mobese şakk çekmıs ceza 2 gun sonra burda vw jetta cuma gunu otobanda haraketlı radara gırmıs cezası dun geldı

mobeselerı ıcat edenın allah bın turlu guzel gunler gecırmesıne yardım etsın :) her ne kadar canımızı yaksada ınsalla bu cezalar bızlerı adam edecek

Varol abim, kaçak geçiş yaptığı gözüken aracın plakasında OGS etiketi yoksa o tarihte maalesef ki büyük ihtimalle ceza gelicek.. :(
cezalık bi durum varsa karayolları inatçı bu konuda eninde sonunda cezayı ulaştırıyo sahibine..şuan nasıl bilmiyorum ama eskiden bazen cihaz okumuyodu gişe girişlerinde okuldan bi arkadaşımın arabasında ve kaçak geçiş ücreti 30-40TL için dilekçe istiyolardı hakkın olan parayı almak için..

kendimden örnek verirsem..OGS'em olmasına rağmen ben bi defa KGS gişesine, bariyere dalmak suretiyle kaçak geçiş yapmış bulunmuştum..aradan 3-5 ay zaman geçince ben de dedim herhalde arabamda OGS ve yeterli miktarda bakiye var diye umursamadılar..net tarihi hatırlamıyorum ama aylar sonra cezası gelmişti.. :S

2 sene önce uykusuz bir şekilde ögs den geçeceğime kgs den bariyeri kırarak geçtim hala ne ogs cezası geldi nede bariyeri kırdığım için herhangi bir ücret istendi. Hatta erabayı sattım satıştada bi borç felan çıkmadı.Yırttım die düşünüyorum bende :)

Geri
Üst Alt