Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nitrojen mucizesi....

nitrojen gerçekten de faydalı. lastik ömrü, sürüş konforu, lastik patlamalarında 4 kat yavaş sönme oranı ile faydası göz ardı edilemez.

ancak bazı bilgisiz lastikçiler uygulama esnasında önce hava basıp, son aşamada nitrojene geçme cehaletinde bulunabiliyorlar bu duruma da dikkat etmek gerek.

uygulama fiyatı ise genelde 20 tl gibi. lastik değişimlerinde ya da patlak tamirinde bu rakamı geriye çekebiliyor firma sahipleri.

denemekte yarar var ! :eek:key: yanlız şu gidin hemen sizde bastırın lafını biraz içerledim doğrusu :D

yok yok.....:) o kadar da değiliz ya etme selçuk kendimiz de kontrol ediyoz yani:)

Ne bilim abi alıp deniycem harbiden şu muhabbetin üstüne ama sizin oralarda çukur kasis yerine yokuşlara ve virajlarabi çözüm bulmak lazım zira başım döndü geçen hafta kafkasor'a çıkacam diye :D

Ne bilim abi alıp deniycem harbiden şu muhabbetin üstüne ama sizin oralarda çukur kasis yerine yokuşlara ve virajlarabi çözüm bulmak lazım zira başım döndü geçen hafta kafkasor'a çıkacam diye :D
hain kardeş geldin de aramadın mı hayırdır ne işin vardı artvinde bakalım....

hain kardeş geldin de aramadın mı hayırdır ne işin vardı artvinde bakalım....

Gezme tozma abi, Kalabalıktık biraz araya sıkıştırmak istemedim.. yoksa bana yakınsın evvelden dikkatimi çekmişti bu ama bi daha gelirsem telefonunu isterim, sen merkezdemisin?

Memleket Balıkesir yılın 8 ayı Karstayım MEB'de AML :)

ben de 3 hafta önce karstaydım eşim ardahan da öğretmen kars a geliyorum bazen...gezmeye:)

Telefonumu Pm den gönderiyorum Kars'a yolun düşerde vaktin olursa rehberlik ederim bende selim ilçesinde çalışıyorum :eek:key:

Geri
Üst Alt