Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Nissan qashqai 1.6 platinum 2wd mt

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında janset tarafından paylaşıldı.

1. janset

janset SCW Üyesi

114
    38
    28
    Arkadaşlar Nıssan hakkında bilgisi olan var mı? aşağıdaki link teki aracı eşime almayı düşünüyorum,çizikten dolayı boyanan parçası var ama orjinal ve güzel bir araca benziyor,model dair bilgisi olan var ise paylaşırsa çok sevinirim.

[h=1]NISSAN QASHQAI 1.6 PLATINUM 2WD MT[/h]dod.com.tr > NISSAN QASHQAI 1.6 PLATINUM 2WD MT

2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Yakıt konusunda çok cimri araç...İstanbul - Bursa arası 3.7 / 4,1 ortalama ile geldik..Şehir içinde de gayet az yakmaktadır...

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Dergilerden okudugum kadariyla basarili ekonomik bi arac

4. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Bu araç benzinli yanlız:)

5. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    dod dan araba alınırmı (fiyat)

6. janset

janset SCW Üyesi

114
    38
    28
    aracın sıfır fiyatı 65000 TL,bana ilanda ki araç uygun geldi.

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    İçine oturun, kapı döşemeleri, iç mekan kalitesi hoşunuza giderse, mutlaka test sürüşü de yapın derim. Lpg montajını da önceden araştırın.

8. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    bizde var arkası vallahi salon gibi direksiyonuda çok güzel ama bizimki dizelken 6.5 -7 yakıyor avrupa yakasında yani sıkışık trafikte. benzinlisinin bi 10-11 i vardır diye düşünüyorum. bu arada araba eski kasa ben eski kasaları pek hoş bulmuyorum yenisini bulursanız onu tercih edin. teknoloji olarak güzel ama kalite olarak değil leona göre

9. janset

janset SCW Üyesi

114
    38
    28
    Açıkcası araç görünüm olarak hoşumuza gidiyor , leon da memleketin yolarına sokmakta istemiyorum. Bu konsepte aracı tercih etmekteyim,konsol dizaynı hoşuma gitti ama aracı aktif kullanmış bir arkadaşın kıyaslamalarına ihtiyacım var.

Sayfayı Paylaş