Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

New Bi-Xenon

Ozaman SCW den bir Bilenzik gelsin fakat hazırlıgı geçmek şartıyla :D Benimde keske kız arkadasım RNS510 veya Avic FT-20B alsa bana :D:D:D

o zaman cok tesekkur ederim :D kız arkadasımla da bu sene 4 . senemız bitiyo oda benm sayemde arabayla yatıp arabayla kalkmaya basladı bıde forumdan bı arkadasın kız arkadası dogum gunu hediyesi olarak egzos ucu almıs oo yazıları gosterdım sagolsun bızımkıde aska geldi :D

ya kusura bakmayın cevapları ucer ucer vermısım ınternetım bıraz sapıttıda:)

ege öncelikle amcana helal olsun... orjinal bi-xenon a o para gerçekten verilmez 0 ken geçseydin sınavı opsiyonu amcan verseydi o zaman tamm ama sonradan iyi olmuyor anca nasıl olur 2. el temiz veya parçacılardan bulup alırsan değer ama servisten kesinlikle alma

farların sensörlerini almakla iş bitmiyo..ona uygun tesisat vs. de gerekiyo ve fiyat yükseliyo..
sadece bi xenonları alıp taktırıp sabit yükseklik ayarı ile kullanmakta hiç bi sakınca yok..

ege öncelikle amcana helal olsun... orjinal bi-xenon a o para gerçekten verilmez 0 ken geçseydin sınavı opsiyonu amcan verseydi o zaman tamm ama sonradan iyi olmuyor anca nasıl olur 2. el temiz veya parçacılardan bulup alırsan değer ama servisten kesinlikle alma

galba vazgectım gıbı zaten cunku hepınız aynı seyı soyluyosanız bı bıldıgınız var mutlaka ama ne bılıyım gonlumden de kesınlıle bu xenon far olayı gecıyo neyse ben artık bu aksam bu işi bi dusunucem ona gore de kararımı vericem

farların sensörlerini almakla iş bitmiyo..ona uygun tesisat vs. de gerekiyo ve fiyat yükseliyo..
sadece bi xenonları alıp taktırıp sabit yükseklik ayarı ile kullanmakta hiç bi sakınca yok..

peki bu dedeğin şeyler yapılınca fiyat 5000 nin ustune cıkıcak mı yoksa hepsı ıcınde 5000 mi olucak?

galba vazgectım gıbı zaten cunku hepınız aynı seyı soyluyosanız bı bıldıgınız var mutlaka ama ne bılıyım gonlumden de kesınlıle bu xenon far olayı gecıyo neyse ben artık bu aksam bu işi bi dusunucem ona gore de kararımı vericem

galiba değil sen vazgeç 5000tl az bi paramı bu paraya cupra tamponlar rcd510 teyb xenon egzos çıkışı vs çok şey yapabilirsin:D

galiba değil sen vazgeç 5000tl az bi paramı bu paraya cupra tamponlar rcd510 teyb xenon egzos çıkışı vs çok şey yapabilirsin:D

dogruda soyluyosun cok tesekkur ederım gercekten fıkırlerınızle cok yardımcı oldunuz bana sagolun ben artık bu aksam basımı yastıga koyup bırseyler dusunucem :)

dogruda soyluyosun cok tesekkur ederım gercekten fıkırlerınızle cok yardımcı oldunuz bana sagolun ben artık bu aksam basımı yastıga koyup bırseyler dusunucem :)

en iyi düşünme yöntemleriden biridir..

eğer yardımcı olabilirsek ne mutlu bize kardeşim

Geri
Üst Alt