Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

New Bi-Xenon

farlarınızın duyarlı olması icin kule kafalarına sensör felan takılması gerkli onun icin far tesisatın bastan asagı degişiyor söketlerinden beyinine kadar gerksiz bir hareket he ama ben sadece bi xenon alacagım diorsanda orjinalınden beyinde yok yani balnslarıda cıkmıor ya cıkma alacaksın yada onlarıda getirteceksin sadece dogustan siparısle gelior bilgin olsun takım fiyatıda 800 le 1200 arasında simdiden hayırlı olsun gule gule kullan.

Dursun abi şimdi sana sorcagım seyler var ben simdi hafta içi seni aradım cıkıp geliyorum ist. bana 2 günde farı halledebılırmısın yoksa daha uzun surer mi?

sen çok yaşa kaan şimdi ben yazacaktım...babana sorsana evlat alıyormu diye..
kaan dan sonra bende evlatlık için aday adayıyım..bilgine olmadı amcanı ödünç verirmisin

Amcamı vermem Varol abi o sadece benım :D :D

abi bence git servisden cupra ön arka tampon 2000 tlye geliyor 1000 tlde yazılım de bide Dursun ustanın yaptığı merceklerden yaptır arabanın işi tamam jantı kendim alıcam diyon zaten alsana 5000lt uçtu gitti püfff :D

haftaya 5000 TL nin zaten 2800 TL si ucup gitcek ben bile anlamıcam nasıl olcagını D:

çok gereksiz ve pahalı bir hareket olur. Sonradan yaptıran araçları gördüm ben bile ısındım nerdeyse senin harcayacağın rakamların 5te 1i fiyatlara.

Faruk Abi bende o yuzden vazdeçtim bugun egzos yapılcak sanayiye gidiyorum birazdan haftaya da servise bırakıyorum aracı ön-arka cupra tampon ve ayrıca servis sonrası lip geliyor :D

çok gereksiz ve pahalı bir hareket olur. Sonradan yaptıran araçları gördüm ben bile ısındım nerdeyse senin harcayacağın rakamların 5te 1i fiyatlara.

bende dedıklerınızı dusunup vazgectim zaten onun yerine cok daha guzel seyler yapılıcak haftaya :D

Sen ılla xenon ıstıyorsan dursun abıyle irtibat kur söktür farları gonder kargoyla halletsın gondersın sana gerı hem uygun olur senın ıcın hemde o fıytlara daha cok seyler yapablırsın :)

dedıgın yapıyorum bende ya bi cuma cıkıp gelıcem ıstanbula yaptırıcam geri donucem yada vaktım olmazsa eger sokturucem farları dursun abıyle ırtıbata gecıp gondericem ama asıl gelmek ıstıyorum hem sızlerle tanısmıs olurum hemde farların nasıl yapıldıgını gormus olurum :D

ege çok doğru karar vermişin yastıkğa kafayı koyup düşünmek ne kadar yararlı oluyor birdaha gördük hayırlı olsun bu yaptıklarınla aracın çok daha güzel olucak. :D

ege çok doğru karar vermişin yastıkğa kafayı koyup düşünmek ne kadar yararlı oluyor birdaha gördük hayırlı olsun bu yaptıklarınla aracın çok daha güzel olucak. :D

kardesım dun egzosum yapıldı sanayiden sefarisara kadar yarım depo benzın yedım basmaktan ama anlatamam iyi ki yaptırmısım bakalım haftaya cok daha guzel olucak ıns :D

sabah baslayıp aksamında teslim ediorum kardesim merak etme sadece nezman gelecegini sölemen yetrli benim icin 05339655857 numram da nezman istersen araya bilirsin yardımcı ola bildigim kadarıyla olurum.hayırlı olsun egsoz un bu arada da:D

sabah baslayıp aksamında teslim ediorum kardesim merak etme sadece nezman gelecegini sölemen yetrli benim icin 05339655857 numram da nezman istersen araya bilirsin yardımcı ola bildigim kadarıyla olurum.hayırlı olsun egsoz un bu arada da:D

cok tesekkur ederım gercektne guzel oldu egzosum numaranı kaydettım musaıt oldugum zaman gelmeden bırgun once ararım zaten dursun abı sana haber veririm tekrar cok sagol :)

Geri
Üst Alt