Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Need Sweep ve OPS OK

Bu özellik için ekstra bir donanım taktırdınız mı? biz vagcom ile denedik fakat beceremedik malesef..

Hiç müdahalede bulunulmadı... aldığımdan beri öyle... şimdi sizler yazıcınca benim de bir çok şeyden haberim oluyor... her arabanın farklı olması biraz ilginç... ya fabrikada kapatmayı unuttular benimkini :) bişey sormak istiyorum... bu vag-coom ile yeni leon a da müdahale edilebilir mi... ben de açılış selamlamasını yaptırmak istiyorum ama... serviste mi yaptırsam acaba...

Hiç müdahalede bulunulmadı... aldığımdan beri öyle... şimdi sizler yazıcınca benim de bir çok şeyden haberim oluyor... her arabanın farklı olması biraz ilginç... ya fabrikada kapatmayı unuttular benimkini :) bişey sormak istiyorum... bu vag-coom ile yeni leon a da müdahale edilebilir mi... ben de açılış selamlamasını yaptırmak istiyorum ama... serviste mi yaptırsam acaba...
vosmerde ücretsiz olarak açıyorlar abi kabloya boşa para verme. Ben geçen hafta hevesle açtırdım ama şu an kontağı açtığımda kadrana bakmıyorum bile :)

edit: bu arada Ajlan Hanıma sormayın o bilmiyor :)

vosmerde ücretsiz olarak açıyorlar abi kabloya boşa para verme. Ben geçen hafta hevesle açtırdım ama şu an kontağı açtığımda kadrana bakmıyorum bile :)

edit: bu arada Ajlan Hanıma sormayın o bilmiyor :)

Teşekkür ederim Lütfü kardeşim... heves işte gördükçe insan herşeyi ister ya... kiminle konuşayım...

Direk onunlamı görüştün... ne kadar verdin yada bişeyler vermek gerekiyormu?
şöyle anlatayım garantiden abs esp'yle bir parça değişmişti sonra aracı aldığımda baktım arka parkların dıştakileri yanmıyordu ajlan hanım cavit abiyi çağırdı kodlama yapcaz dedi bende welcome mode u açabilir misin dedim açtı birde menüyü Türkçe yaptı ücret sordum almadılar
Türkçe dediğim kontağı kapatınca check deadlock yazıyordu kilide dikkat yazıyor, teyp ve klimada her şey Türkçe yazıyor

şöyle anlatayım garantiden abs esp'yle bir parça değişmişti sonra aracı aldığımda baktım arka parkların dıştakileri yanmıyordu ajlan hanım cavit abiyi çağırdı kodlama yapcaz dedi bende welcome mode u açabilir misin dedim açtı birde menüyü Türkçe yaptı ücret sordum almadılar
Türkçe dediğim kontağı kapatınca check deadlock yazıyordu kilide dikkat yazıyor, teyp ve klimada her şey Türkçe yazıyor
Ok. kardeşim... benim de sağ arka kapının içinden baslar fazla gelince bir tırtlama sesi geliyor... uygun olduğumda gidicem... bu arada welcome modu da yaptırabilirim sanırım...

Ok. kardeşim... benim de sağ arka kapının içinden baslar fazla gelince bir tırtlama sesi geliyor... uygun olduğumda gidicem... bu arada welcome modu da yaptırabilirim sanırım...

Alper selam, yazdıklarını okudum da genel olarak bilgi paylaşımı yapmak istiyorum. Bildiğin gibi bende yeni FR var. Aracın ses sistemi gayet kuvvetli. Sesi sona doğru yaklaştırdığımda, sağ kapının içinden tıkırtı geliyordu. Servise götürdüm ve kapıyı açtık, kapı içlerinde bulunan bir plastik parça var. Sağ kapıda bulunan bu parça biraz laçka, bas vurdukça ses yapıyordu. Servisteki arkadaşlar bu sorunu o kısma bant çekerek çözdü. Şuan hiç ses gelmiyor.

Ayna konusunda da eklemek istediğim bir şey var, ben de geri vitese attığımda ayna iniyor. Bu ayar aracın özelliklerinden kapatılabiliyor diye biliyorum. Ayna aşağı indikten sonra tekrar eski konumuna gelme konusunda ben memnun değilim çünkü eski konumuna gelmiyor.
Geçenlerde kurcalarken, bir ara bir ayar yaptım ama nereden bilmiyorum =/ o ara o sıkıntı düzelmişti ama şuan o ayarı yine bozdum ben sanırım. Tekrar kurcalamam lazım yani. Hepsinin ayarlanabilir bir durumu var sanırım ama çözemedim henüz.

Alper selam, yazdıklarını okudum da genel olarak bilgi paylaşımı yapmak istiyorum. Bildiğin gibi bende yeni FR var. Aracın ses sistemi gayet kuvvetli. Sesi sona doğru yaklaştırdığımda, sağ kapının içinden tıkırtı geliyordu. Servise götürdüm ve kapıyı açtık, kapı içlerinde bulunan bir plastik parça var. Sağ kapıda bulunan bu parça biraz laçka, bas vurdukça ses yapıyordu. Servisteki arkadaşlar bu sorunu o kısma bant çekerek çözdü. Şuan hiç ses gelmiyor.

Ayna konusunda da eklemek istediğim bir şey var, ben de geri vitese attığımda ayna iniyor. Bu ayar aracın özelliklerinden kapatılabiliyor diye biliyorum. Ayna aşağı indikten sonra tekrar eski konumuna gelme konusunda ben memnun değilim çünkü eski konumuna gelmiyor.
Geçenlerde kurcalarken, bir ara bir ayar yaptım ama nereden bilmiyorum =/ o ara o sıkıntı düzelmişti ama şuan o ayarı yine bozdum ben sanırım. Tekrar kurcalamam lazım yani. Hepsinin ayarlanabilir bir durumu var sanırım ama çözemedim henüz.

Eyvallah Taner kardeşim.. teşekkür ederim... nasılsın bu arada? aynı ses bende de var... gerçekten kuvvetli bir ses sistemi var herkes bagajda bass olduğunu sanıyor... orjinal olduğuna ancak bagajı açıp göstererek inandırabiliyorum insanları... demekki sağ arka kapıdaki ses bütün leonlar da kronik... başka aynı şikayeti olan var mı acaba... izmir e gittiğim de baktıracağım bende...

Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ve birçok özellik bulunuyor vag-com ile acılan fakat bizde daha yeni olduğu için bilen fazla kişi yok. Ben ender elektronikte açtırdım göstergelerin sona gidip gelmesini ilk zamanlar.
Yurt dışına çıktığımda gördüm yeni fr de gündüz farlarıyla birlikte sislerde yanıyordu sorduğumuzda yazılımsal bir durum olduğunu ve açıldığını söyledi bende ender elektroniği aradım ve sordum daha böyle bir durum yok dedi. Yani yapılacak güzel şeyler var ama buraya ne zaman adapte olur soru işareti diyeceğim.
Ayna konusuna gelince benim de R konumunda aşağıya iniyor ve ileri takınca bir kaç saniye sonra eski konumuna geliyor. Eski konumuna gelmesi için aracın biraz hareket etmesi gerekiyor.
Ses sistemi güzel ama benim hoşuma gitmeyen hızlandıkça artan ses özelliği olmaması servise gidince bunu açabilirlerse yaptıracağım. Yazılımsal olarak yapılacak çok az şey var şuanda ilerleyen zamanlarda daha başarılı ve güzel özellikler keşfedeceğimizi tahmin ediyorum.

Geri
Üst Alt