Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Need Sweep ve OPS OK

Arkadaslar merak ettigim bir kac sey var 2006 leon stylance aracim var benden onceki sahibi vag-com ile camlarin kumandadan acilip kapanmasini yaptirmis mesela bu welcome mode bizim aractada oluyormu veya acabilecegimiz ozellikleri varmidir bildiginiz?

Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ve birçok özellik bulunuyor vag-com ile acılan fakat bizde daha yeni olduğu için bilen fazla kişi yok. Ben ender elektronikte açtırdım göstergelerin sona gidip gelmesini ilk zamanlar.
Yurt dışına çıktığımda gördüm yeni fr de gündüz farlarıyla birlikte sislerde yanıyordu sorduğumuzda yazılımsal bir durum olduğunu ve açıldığını söyledi bende ender elektroniği aradım ve sordum daha böyle bir durum yok dedi. Yani yapılacak güzel şeyler var ama buraya ne zaman adapte olur soru işareti diyeceğim.
Ayna konusuna gelince benim de R konumunda aşağıya iniyor ve ileri takınca bir kaç saniye sonra eski konumuna geliyor. Eski konumuna gelmesi için aracın biraz hareket etmesi gerekiyor.
Ses sistemi güzel ama benim hoşuma gitmeyen hızlandıkça artan ses özelliği olmaması servise gidince bunu açabilirlerse yaptıracağım. Yazılımsal olarak yapılacak çok az şey var şuanda ilerleyen zamanlarda daha başarılı ve güzel özellikler keşfedeceğimizi tahmin ediyorum.

Mehmet kardeşim... müzik sesi benim araçta hız arttıkça çoğalıyor gibime geldi hatta sohbet esnasında olmuştu kısmak zorunda bile kalmıştım diye hatırladım şu an... aklıma takıldı benim de bir ara deneyeceğim...

müzikle birlikte ses yükseltme FR'da var, muhtemelen Style'da da vardır, Ref i bilemiyorum, ayarı kapalı veya low da olduğu için hissedilmiyor olabilir

Ben de ender elektronikte yaptırdım, kendim yapacak kadar hakim değilim olaylara.

Bu arada geri park kamerasını sorduğumda ilerleme olduğunu ama henüz tam olarak yapılamadığından bahsetti oradaki arkadaş

Bir arkadaş eski kasa için sormuş, onlarda pek çok işlem yapılabiliyor, netten biraz araştırırsanız geniş listeler mevcut :)

Sağ ön kapıdan benim de cızırtı geliyor, servise götürdüm orada yapmadı sonuna kadar açtım, servisten çıktım yapmaya başladı, geri gittim gene yapmadı, sinir oldum bıraktım ben de öyle :D

Galiba araç hareket ederken yapıyor sadece tam anlayamadım orasını, ama bir çaresine baktırmak lazım :)

Eski kasalarda yurt dışından bagaj açma kısmı ile birlikte satılan geri görüş kamerası satılıyor ben yeni araç için çıkmadı bende bekliyorum yurt dışında bulursam hemen paylaşıcam arkadaşlar yada bulan varsa haber verirse sevinirim

ya kamera bir şekil hallolsa da bunu araç bilgisayarına tanıtıp görüntü alma kısmı şu an için sıkıntılı, ki muhtemelen kamera da henüz yoktur piyasada, gerçi ben plaka ışığına takılana da razıyım :)

Geri
Üst Alt