Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ne Yapmalıyım?

toledo değil ama leon olabilir.sedan ilgimi çekmiyor.

Alışmayın! Çözdürtün sorununuzu! Aldığınız da böyle bir sorun varmıydı? Gerisi hikaye..
walla kardeş bende alışmaktan yana değilim.sorunu çözmeye çalışıyorum.yani en azından sesi minimuma indirmek istiyorum.:rolleyes:

Kardeşim tek çözüm var o da daha yumuşak hamurlu bir lastik takmak.. Süspansiyonlar sert, bunun üzerine lastik yanakları da ince olunca sonuç bu.. Arabayı ilk aldığımda aslında biraz düşünmeye bile başlamıştım çünkü ilk kez bu kadar yol gürültüsü alan bir arabaya biniyordum, özellikle bozuk yolda hertarafı zangırdıyordu.. Yani esasında güzel ülkemizde doğru düzgün yol olmadığından dolayı aslında bu sorunları yaşıyoruz.. Birde şöyle bir çözüm önerim var; eski kasa leon :)

arkadaşlar aracımın sağ ön tekerindeki z rot değişti.gürültü büyük ölçüde kalmadı.küçücük parça ne kadar ses yapıyordu.parçada 17tl.yorumlarınız için teşekkürler...:eek:key:

Geri
Üst Alt