Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ne Yapmalıyım?

arkadaslar bıde baska bı arkadasın yazısında okudumç salıncak arka burcları değişmeyle alakalı oldugunu yazmıştı arkadas. aynı sesler bendede var ön konsoldan ve alt taraftan lakırtı lukurtu geliyor hissediyorum ama düz yolda tık yok. çözemedım gitti. alt takımlarda değişmedıgım parca kalmadı. lastıkleride değiştim en yumusak lastık olan barumm aldım lastikçimin ve ustamın önerisi. ama gene memnun degılım gene sesler duyuyorum :):))

aynı problem bendede vardı 2007 dizel ibiza var beni artık delirtiyordu arabanın içindeki tıkırtı güm güm ses benim sinirlerimi bozuyor fakat 2009 model ibiza sportta böle bir sorunum yok allahtan şuan rahatım ilerki zamanlarda ne olcak bilemiyorum :)

Geri
Üst Alt