Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nazara geldik :(

Geçmiş olsun, mini onarım ibaresindeki mini bazen yanıltır, kasko kapsamında, mini onarım yapıldıktan sonraki dönem, başka şirketten kaskolatmak isteyince, karşınıza hasarsızlığınızın kaybılma riski de geliyor, bunu iyi araştırın, göründüğü kadar büyük bir hasar yok , yırtılan yer tamir olup, tampon boyanacak.

Geçmiş olsun tampon değişirse cupra ayarla derim :)
Şayet değişmesse pasta cila boya vs ile çözülür.

xx

çok geçmiş olsun Allah daha beterinden saklasın... Çamurlukta sıkıntı olmaması sevindirici.... Ama tamponda delik oluştuğu için mini onarımla yapılmaz.. macunla felan kapatabilirler belki tamircine göster bakalım ne diyecek...

delik olmasa sıkıntı olmazdı gerçekten hafta içi bi gösterecem bakalım çok saol

geçmiş olsun öncelikle..mini onarımdan yapılabilir diye düşünüyorum..lakin geçenlerde hemen hemen aynı durumda bi araba vardı öğretmen arkadaşda..aynı plastik tampon ve beyaz renk..delik daha büyüktü hatta..antalyada 50 tlye halletti..plastik kaynak mı ne yapıyorlarmış..onunkine nazaran senin boyanması gereken yer biraz daha çok..hadi seninkide 100 tl olsun..lakin yetkili servise felan götürürsen bilemem..ama tahminime göre mini onarımdan halledilie..yalnız mini onarım olarak yapıldığından emin ol..geçenlerde bir konuda gördüm..mini deyip hasar olarak bildirmişler sigortaya, adamın kaskosu delinmiş..

evet konuyu bende okumuştum autoking e bi soracağım bakalım ne diyecekler

Geri
Üst Alt