Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nazara geldik :(

çok geçmiş olsun Allah daha beterinden saklasın... Çamurlukta sıkıntı olmaması sevindirici.... Ama tamponda delik oluştuğu için mini onarımla yapılmaz.. macunla felan kapatabilirler belki tamircine göster bakalım ne diyecek...

geçmiş olsun öncelikle..mini onarımdan yapılabilir diye düşünüyorum..lakin geçenlerde hemen hemen aynı durumda bi araba vardı öğretmen arkadaşda..aynı plastik tampon ve beyaz renk..delik daha büyüktü hatta..antalyada 50 tlye halletti..plastik kaynak mı ne yapıyorlarmış..onunkine nazaran senin boyanması gereken yer biraz daha çok..hadi seninkide 100 tl olsun..lakin yetkili servise felan götürürsen bilemem..ama tahminime göre mini onarımdan halledilie..yalnız mini onarım olarak yapıldığından emin ol..geçenlerde bir konuda gördüm..mini deyip hasar olarak bildirmişler sigortaya, adamın kaskosu delinmiş..

Geçmiş olsun allah başka sorunlar göstermesin kazasız belasız sürüşler dilerim herkeze!!!

geçmiş olsun benimde başıma geldi bugün.adamın biri geri geri geldi vurdu arabama içim cız etti :((

Kağan geçmiş olsun, üzücü bir durum tabi ama tampon olduğu için hiç canını sıkma, benimde ön tamponda vardı ufak çatlak, yaptırdım çok güzel oldu hiç belli değil.. Delik falan hiç önemli değil tamponları artık gayet güzel tamir ediyorlar sen bir araştır çok basit onda hiçbirşey yok çok güzel yapıyorlar yerini bul yeter, geçmiş olsun..

Geri
Üst Alt