Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nano koruma kiti hediye

Adana'ya da şube acın yaw :) Fazla mı şey istiyoruz?

Adana'ya da şube acın yaw :) Fazla mı şey istiyoruz?

malesef şuan için öle mi imkanımız yok :)

umarım pazar sabahı uykudan fedakarlık yapıp geldiğine deymiştir Fatih moral bozucu harelerden artık eser kalmaz
Ayrıca aracına bu kadar temiz titiz bakman bizi çok etkiledi güzel bir parlaklığı var idi içi için ise sana bir ürün hediye etmek istiyoruz istersen bi gün uğra veya kargolayalım iç torpido vinil aksaam için MEGUİAR'S QUIK INTERIOR DETAILER CLEANER diye bir ürün çiçek aromalı kokusu vardor aracına o tip kokular asmana gerek kalmaz torpidonuda yeni ve temiz kalmasını sağlar hediyeni istediğin zaman istediğin şekilde alabilirsin

Örneği aynen aşağıda gördüğünüz gibidir :) 6-7 ay önce yapmıştım, hafif olarak tekrar 1-2 hafta içinde uygulamayı düşünüyorum..
http://i55.tinypic.com/96mjh1.jpg bu da bizden olsun :)

ayrıca ilandaki boya koruma ve boya restorasyon arasındaki fark nedir

boya restorasyonda aracın dışı komple P2000 zımpara ile zımparalanır ve altdan yeni boya tabakası oluşturulur daha sonra 5 işleme daha tabi tutulur böylelikle aracın yaşı kaç olursa oldun bayi showroomlarındaki araçlardan bile daha parlak ve daha canlı olur bu parlaklığıda oldukça kalıcıdır çünkü tüm hücreler yenilenmiştir

IMAG0120.jpg

IMAG0118.jpg

DSC03070.jpg

DSC03065.jpg

benim merak etiiğim zımpara ve işlemden sonra bu galericilerin kulladığı makinayla bakıldığında bi problem oluyormu sonra satrken bide boyalı damgası yemiyelim

Boya ölçer ile muhtelif testler yapmıştım:
1. Boya koruma layığı ile yapılırsa, paneli boyalı sanabiliyorlar, cihazı kullanmayı bilmedikleri için (+30 mikrona kadar fark yapabiliyor)
2. Bu örnekteki gibi Zımpara+cila yapılırsa, üst kata güzel koruma da yedirilmişse, hiç fark görülmeyecektir.
benim merak etiiğim zımpara ve işlemden sonra bu galericilerin kulladığı makinayla bakıldığında bi problem oluyormu sonra satrken bide boyalı damgası yemiyelim

çağlar sende boya ölçer varsa yarın getir ama ben çok denedim bu işi araca pasta attım hassas boya ölçerlerle ölçtüm değerler aynı zımpara attım değer ölçdüm değişen bişey olmuyor ha yüzey inceliyor ama makinada değer değişmiyor

Geri
Üst Alt