Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nano koruma kiti hediye

Arkadaşlar boya ölçerler her arabada işe yaramaz dikkat edin ;) Oldukça yakın değerler verir ancak sacın cinsine göre sapıtma durumları var..
Örneğin annemin subaru imprezasında kaputta "0" km deki bi iz durmasına rağmen komple boyalı görünüyor hatta komplesinde macun görünüyor :)
üstüne boyalı olan yer de sağlam görünüyordu...

Arkadaşlar boya ölçerler her arabada işe yaramaz dikkat edin ;) Oldukça yakın değerler verir ancak sacın cinsine göre sapıtma durumları var..
Örneğin annemin subaru imprezasında kaputta "0" km deki bi iz durmasına rağmen komple boyalı görünüyor hatta komplesinde macun görünüyor :)
üstüne boyalı olan yer de sağlam görünüyordu...
bunlar tartışılır ama zımparalı uygulama boya makinasında veya pasta cila kesinlikle renk vermez boya makinasının çalışma prensibi bile buna müsade etmez

kesinlikle öle bişey olamaz

çağlar sende boya ölçer varsa yarın getir ama ben çok denedim bu işi araca pasta attım hassas boya ölçerlerle ölçtüm değerler aynı zımpara attım değer ölçdüm değişen bişey olmuyor ha yüzey inceliyor ama makinada değer değişmiyor

bunlar tartışılır ama zımparalı uygulama boya makinasında veya pasta cila kesinlikle renk vermez boya makinasının çalışma prensibi bile buna müsade etmez

aklımdaki soru işaretini giderdiğiniz için teşekkürler en yakın zamanda kuaför öncelikli olmak üzere uğrıycam yanınıza

malesef şuan için öle mi imkanımız yok :)

umarım pazar sabahı uykudan fedakarlık yapıp geldiğine deymiştir Fatih moral bozucu harelerden artık eser kalmaz
Ayrıca aracına bu kadar temiz titiz bakman bizi çok etkiledi güzel bir parlaklığı var idi içi için ise sana bir ürün hediye etmek istiyoruz istersen bi gün uğra veya kargolayalım iç torpido vinil aksaam için MEGUİAR'S QUIK INTERIOR DETAILER CLEANER diye bir ürün çiçek aromalı kokusu vardor aracına o tip kokular asmana gerek kalmaz torpidonuda yeni ve temiz kalmasını sağlar hediyeni istediğin zaman istediğin şekilde alabilirsin
img00030201104241049.jpg

img00031201104241049.jpg

img00032201104241050.jpg

Uploaded with ImageShack.us

emeği geçen herkeze cok teşekürler maxicar.hediyemide adresimi msj atarım .:)

Geri
Üst Alt