Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mini Cooper S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali aracım varda 2.0 CTDI ingisnia ama hafta sonları için arıyorum, sahibinden.com'da ki ilanlardan hiç göstermeyin hiçbiri bana uymadı

ersoyun bir arkadaşı satıyordu bir ara

Ömer haberim varda açıkcası bi daha o fiyatlara çıkamam çıkmış olsam inan tekrar geri alacam çünkü sırf tadı damağımda kaldığı için araba bakıyorum! :( Yekta abi baktım dediğine.

Ali aracım varda 2.0 CTDI ingisnia ama hafta sonları için arıyorum, sahibinden.com'da ki ilanlardan hiç göstermeyin hiçbiri bana uymadı

haberim yoktu, kazasız belasız bin inşallah.. gönlüne göre bi mini bulursun inşallah..kolay gesin

serbay benım arkadaşımda var satıyordu bana uygun fıyata bırakır aracı sen begen ben gerisini hallederim anlaşırız seninle her türlü :eek:key:

Serbayim 2009 JCW var bende en dolusu ama rakam senin rakamlarin çok üstünde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt