Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mini Cooper S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serbay sende al bir tane 1.8t cupra mis gibi seçenek bence:)
İlla mini dersen ben yorumsuz kalacağım:eek:

xx

Mini Cooper S çok rijit bi şaseye sahip, sürüşü çok keyifli bir otomobil. Hele JCW süspansiyon falan olursa müthiş dengeli. En çok benzetebileceğim şey "Go-Kart" :)
İç mekan tartışılır, çok farklı ve kendine has bi tasarımı var. Benim çok beğendiğim söylenemez.
Eğer superchargerlı olursa ki 2007 öncesi sanıyorum, hepsi superchargerlı, iç mekanda çok keyifli bi vızıltı ve süper bi gaz tepkisi ile birlikte 13 litre'nin altına inemeyen 100 km ortalamasını da beraberinde getiriyor.
Servis-bakım maliyetleri de pek mantıklı rakamlarda değil.
Haftasonu aracı olarak güzel seçim. Devamlı tepesindeki adamı üzer :)

Ufaltılmış supercharger kasnağı ile içerdeki ses aynen böyle oluyor

mcs - s2000

Videodak Mini Cooper S ciddi modifiye edilmiş, Türkiye'nin en hızlı minilerinden bi tanesi.
Ancak 1 günlük iş olan ufak sc kasnağı ve kat iptali ile de çok güzel oluyor.

serbay benım arkadaşımda var satıyordu bana uygun fıyata bırakır aracı sen begen ben gerisini hallederim anlaşırız seninle her türlü :eek:key:

Erkan abi pm attım.

Serbayim 2009 JCW var bende en dolusu ama rakam senin rakamlarin çok üstünde

Ahmet abi en son kaça bırakıyorsun :) maddi olarak imkanım yok yüksek fiyata ama yinede sen en dip fiyat ne olur bi söylersen yine imkanları değerlendiririm

Mini Cooper Cooper S 2005 Model 43.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 70792153

Arkadaşımın arabası, bir süre bende de kaldı, temizliğine kefilim. Sıfırdan farksız denilebilir.
42bine bırakıyor, ararsan selamımı da ilet :)

2008 modelini kaça aldıgımı bilsen bu yazını silerdin usta :D

Fiyatları daha yüksek ama GP düşünmez misin?

valla imkanım yok maddi olarak zaten bu fiyatlara çok zor çıktım. Bana çok çok cazip gelecekki üstünü sağdan soldan tamamlayıp alıcam yani tabiri caizse biraz ölü fiyat olursa maddi anlamda müsait değilim çünkü

Mini Cooper S çok rijit bi şaseye sahip, sürüşü çok keyifli bir otomobil. Hele JCW süspansiyon falan olursa müthiş dengeli. En çok benzetebileceğim şey "Go-Kart" :)
İç mekan tartışılır, çok farklı ve kendine has bi tasarımı var. Benim çok beğendiğim söylenemez.
Eğer superchargerlı olursa ki 2007 öncesi sanıyorum, hepsi superchargerlı, iç mekanda çok keyifli bi vızıltı ve süper bi gaz tepkisi ile birlikte 13 litre'nin altına inemeyen 100 km ortalamasını da beraberinde getiriyor.
Servis-bakım maliyetleri de pek mantıklı rakamlarda değil.
Haftasonu aracı olarak güzel seçim. Devamlı tepesindeki adamı üzer :)

mini biraz sorunlu diyorlar benim anlaştığım 2008 cooper S sabahleyin alacağım eğer sabaha kadar alternatifini bulamaz isem..

Cezmi abinin dediği gibi arabayı aldım sayılır tek yapmam gereken yarın sabah 10 da servise gidicez arabanın sahibiyle expertizi yaptırıp alacağım yarın sabah 10 a kdr vaktim var yeni teklifler için :) kapora felan vermedim çünkü

Biz de çok mini baktık bunu alana kadar.. Ve aldığımızdan beri nereye gitsek satılık değilken dahil 42-43 bin teklifler aldı araba.
Umarım 2008 modelinde bi yamuk ya da sıkıntı çıkmaz. Hayırlı olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt