Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercekli far

Amaç gece önünü görmekse Dursun a yollanacak, otoparkta seyretmek ise ilandaki takılabilir. Genelde aydınlatma kaliteleri düşük oluyor bu tp farlarda, yeni far ayar cihazı ile aydınlatma şiddetini ölçmesi de kolaydır.

O zaman bir cikma far bulup ona mercek uygulamasi yaptirim ben. 2 fanuslu var benim arabanin uzerinde. Birde tek fanuslu olani var. Sizce hangisine yaptirayim?

2 fanuslu olana kapak uydurmak daha kolay olacaktır. İlanda ki far güzel ama biriktir paranı yaptır bunlara.

orjinallere mercek uygulaması yaptır bencede bi xenon acaip fark ediyor aydınlatmada extradan uzun hüzmeye ve mercegin dışına florasan angel da taktır takabilirse eyer ben taktırdım deli duruyor geceleri bunu da ekle bence

egerki görünum bnim icin ledli olsun diyosan ilandaki farlar güzel ama aydınlatmasına gelince zamanla ici cok cabuk kararıyor ama ben arabayı kısa zamanda satmam diyosan ve bu farları beyndim diyosan bu farlara mercek takılıp d2s ampuller le cok güzel bir verim alırsın ama yok ben sadece bi xenon istiyorum yolu iyii görüyüm yeter diyosan senin kendi farlarına yada alacagın cıkma farlara mercek yaptırman maliyeti düşürür cıkma farı alacagın fiyatta takımını 250 300 lira bişeydir.

çıkmacıdan 2 çift alın dursun ustada onlara bi-xenon mükemmel verim alırsınız emin olun

Geri
Üst Alt