Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mercekli far

AL441

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kafam çok karıştı bunu mu alsam http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...biza-2008-siyah-ledlidrl-far-46650345/detay/? yoksa farlarımı istanbula göderip dursun ustada (sizinde ilgilenip bana yardımcı olmanızla tabi) mı yaptırsam. dursun ustada bi-xenon mercek olacak. Ama bu sonar marka fark kitinde sadece kısalar mercek uzun ayrı yerden ve mercek kalitesi nasıldır acaba. Bu sonarın far kitini kullanana var mı?

Ve siz hangisini önerirsiniz? Dursun ustanın fiyatının ne kadar cıkacağını daha önceden konuşan varsa ibiza için onuda yazarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler...

ledli pek hoş bulmuyorum ben

siteden bi arkadaşımızın arabasında var bu farlar güzel görünüyo..

ben kıbrısdan çözdüm olayı sen adanadan çözemedin :) yolla 2 gün yatsın araban ne olacak

Eğer bu farı sevdiysen gönderi adresi olarak Dursun Abinin adresini ver. O fara bi-xenon mercek yapsın. Arabayı satarken de orijinal farları takıp bunları ayrı satarsın.

bu farlar daha güzel :)

ledli farlar mı? benim için mercek kalitesi önemli yani iyi aydınlatmasını istiyorum. bundan önceki arabamda mercek yoktu direk xenon vardı :) onudan mercekli istiyorum bu sefer ama fiyatta önemli benim için. sonuçta öğrenciyiz :) dursun abinin ne kadara yapacağını nasıl öğrenebilirim.?

Geri
Üst Alt