Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

menzil göstergesi son 5 km

Bu vagcom denen olayla 1.4 85 hp ibiza reference modeli ile açabileceğim özellikler var mı arkadaşlar?

Yol bilgisayarı,Kapı kilitlenmesinde ve açılımında sesli uyarı,selektör yapıldığında sis farlarının sönmesi,direksiyon hafifliği vb birkaç birşey daha açılabiliyor

Benim 2011 araçta ben yol bigisayarını açtım.2010 model de olur diye tahmin ediyorum.Maltepede Ender elektronik'e git 20 tl ver adam bütün özellikleri açsın sana 5 dk içinde

maltepede karşıda avrupa yakasında olan bilen yok mu : )))

Avrupa yakasında bu vag-com işlerinden anlayan bi yer var mı ?

Mutlaka vardır ama ender elektronik kadar bilgisi olucağını sanmam.Sitede 1,2 arkadaşda var.Belki onlardan rica edip,ortak bir yerde buluşabilirsin

eyw kardeşş evett bende avrupa yakasında bir arkadaş arıyorumm : ))))

Bugun bende ilk yakit denemesini yaptim araci ilk aldigimda fullemistim 340 km gittikten sonra tekrar fulledim 108 tl aldi sanirim sifir arac icin normal dir bu arada aracta lpg de var araci alirken serviste taktirdim ancak servis 2 depo benzin bitirmeden kullanma dedi artık bekleyeceğiz riske girmek istemiyorum

Geri
Üst Alt