Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

menzil göstergesi son 5 km

Yol bilgisayarın arızalı bence puhaha yada yelkenli taktın araca yokuş aşağı verdin burnu öyle yol katettin :D
Şöyle birşeyde var 0 yazdığında bile iyi KM gidiyor (Denemeyin mesuliyeti üstüme değil :eek:key:) ama benim araçta gidiyor. Kaç km gittiğini hesaplamadım

ben İzmire giderken menzil 0 gösterdiği andan itibaren 20km devam etmek zorunda kalmıştım. Ama geçen menzil 5km gösterirken eve yokuşa parkettim, arabayı çalıştıramadım ve yürüyerek istasyona gidip bidonla benzin almak zorunda kaldım puhaha en iyisi ışık yandığında depoyu doldur kafan rahat etsin strese de girme :D

20 km birşey mi abi ben menzil sıfır gösterdiği an 55 km gittiğimi biliyorum ama kan ter içinde :D

biz boşuna dizele biniyoruz o zaman:)maşallah demek gerek.

dopoyu son damlaya kadar kullanmak iyi değildir. zamanla deponun dibinde biriken yakıt artıkları da kullanılır. bu durum da enksiyon ve enjektör sisteminin daha çabuk tıkanmasına yol açar. mümkün oldukça son dişe gelmeden yakıt alın

Degerler dogru 0 yazdıkdan sonra baya yol gidiyor bende de 5 yazdıgında 30 km gitmiştim 0 a inmemişti:D

ben şehir içi gidiyorum ama esenyurt( bunun ilk 40 50 km si tem den eve gelmekle geçti)
ekranda sürüş tarzına göre 0 yazıyo sonra tekrar 5 yazıyo öyle gittim iki kere böyle oldu en son 0 yazdığında ki değeri yazdım

leon 0 km yazınca 5 km gidiyo onunla yolda kalmışlığım war ;(1.4 tsı)

1.4 tsi ile menzilim şuanda 5 ile 10 km arası değişiyor... Kaç km daha gidebilir bilgisi olan var mı? :ferrari

Güncel............... Cevap verebilecek yok mu test eden? :seat

Geri
Üst Alt