Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Meguiars #21 mi ? NXT mi?

Saolasın abi :)önce meguiars maslak yapıp sonra kendim devam mı etsem, kil ile başlayıp nxt ile mi bitirsem karar veremedim.. düşünüyorum hala... bu konuda arkadaşlar 66 iyi filan demişler ama ürünlerden hangisi 66 onu da bulamadım açıkçası :)

Ömer maslak meguiars yapacaksan ılk alacagın ürünler biraz farklı olacak.Sen kararını ver yada yarın goruselım ben sana soylerım.

cila cizikleri doldurmaz pasta kullanman lazim cizikler icin elle uygulama yeterli olmuyor makinayla yap

NXT 2,0 Generation güzel bir ciladır ve ped'e sürerek el ile uygulanır...Şu an sitede NXT yi göremedim ama...[/QUOTE

NXT ömrü kısa bır cıla onun yerıne collinite yada autoglym hd wax yada fk 1000p kullanmanızı onerırım.Nxtye gore omurlerı cok daha uzun oluyor.

Mehmet abi diyorsa güvenilir, aracını görmeniz lazım :) 2011 desen yeri var, bunu derken de kendimi hiç abartmış hissetmiyorum :):):D

Hazır konu açılmış bende bişi sormak istiyorum..

Aracımda kedi çizikleri, tamponda hafif sürtme izleri vs. çizikler var..Bunlar için M85 alıcam ama M85'i komple arabayamı yoksa çiziğin olduğu yere mi sürmem gerekio ? Ve M85'den sonra herhangi bi ürün kullanmam gerekir mi M82 veya M80 gibi ?

Hazır konu açılmış bende bişi sormak istiyorum..

Aracımda kedi çizikleri, tamponda hafif sürtme izleri vs. çizikler var..Bunlar için M85 alıcam ama M85'i komple arabayamı yoksa çiziğin olduğu yere mi sürmem gerekio ? Ve M85'den sonra herhangi bi ürün kullanmam gerekir mi M82 veya M80 gibi ?

M85 profesyonel kullanım için olan bir üründür.Bu ürünün dogru kullanımı polisaj makinesi ve makineye uygun pedle yapılır.Elle uygulamayı dusunuyorsanız bence vazgecın bu ürünle elle bir sonuc alamazsınız.M85ten sonra hare giderici ürün kullanmanız finish için daha ıyı olur.

Girdik bi işe denicez bakalım olmadı makina buluruz :) Peki abi hare giderici M82 önerir misin ?

Girdik bi işe denicez bakalım olmadı makina buluruz :) Peki abi hare giderici M82 önerir misin ?

Umut o kadar güç sarfedecem dıyorsan benım toledo ile puntoya cila çek daha iyi.....Bu ürünü makine harici elle yapmak macera aramaktan baska birsey degil.M82 hare giderici olabilir.Peki bundan sonra ne yapacan sana ıkı öneri benden olsun.m82 üstüne aşagıdaki ürün

http://ticaretimiz.com/p90663-poorboys-white-hole-glazeuygulama-pedi-hediyeli-1-adet.html
bunun üstünede aşagıdaki ürün

http://ticaretimiz.com/p90656-finish-kare-1000p-hi-temp-paste-wax1-adetuygulama-pedi-hediyeli.html

Erdem boyadan İbrahim beyden alışveriş yaptım.Dürüst çok iyi niyetli bir esnaftır.

Geri
Üst Alt