Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Matbaacı kardeşlerim abilerim tarafından yardım lütfen

reklamcıya git sana bu resmin her türlü çıkartmasını gömmeli yapıştırmalı çıkartır emme elin gavur takımında kaçtane Müslüman türk oyuncu var varsa yaptır yoksa koy ... ne

Arkadaş yorumun kırıcı olmuş böyle bir ayrımı kimsenin yapma hakkı yoktur. Arkadaşımız ne güzel yardım istemiş ona yardımcı olalım kırmaya gerek yok.

Herhangi bir reklamcı ya git göster birinden birisi mutlaka yapacaktır.

avcılarda çok tanıdık olmasına rağmen matbaa yada bu işle uğraşan tek 1 arkadaş dost akraba dahi yok işin ilginç tarafı :) 2-3 telefon konuşmama rağmen 1 adet için uğraşmayı göze alıcak kimse çıkmadı ne hikmetse baya vakit mi alıyor yada maliyet mi kurtarmıyor bilmiyorum doğrusu , bakalım ibrahim yardımcı olacağını iletti ondan haber gelene kadar şuan beklemedeyim olmadı artık ikitelli tarafında bir kaç yere soracağım son çare olarak

Kardeşim Matbaa ile alakası yok Reklamcılar yapar bu işi avcılar Çocugusun Böyle şeyler çok basit olmalı senin için Bu arada Arabada Feda Logon yoksa bunuda Yapıştırma :eek:key:

onuda yaptırıcam da şimdi ön planda olan benim için Ludogorets :)

avcılarda çok tanıdık olmasına rağmen matbaa yada bu işle uğraşan tek 1 arkadaş dost akraba dahi yok işin ilginç tarafı :) 2-3 telefon konuşmama rağmen 1 adet için uğraşmayı göze alıcak kimse çıkmadı ne hikmetse baya vakit mi alıyor yada maliyet mi kurtarmıyor bilmiyorum doğrusu , bakalım ibrahim yardımcı olacağını iletti ondan haber gelene kadar şuan beklemedeyim olmadı artık ikitelli tarafında bir kaç yere soracağım son çare olarak

onuda yaptırıcam da şimdi ön planda olan benim için Ludogorets :)

Eğer ibrahimden olumsuz Bi haber Çıkarsa Bizim Kemal Abi Namı Değer [MENTION=21982]feda[/MENTION] halleder senin işini bu arada haftayada avrupada olacak buluşma Aynı yerde bayrampaşa AdaParkta iki Göçmen olarak Güner Abiyide senide görmek isteriz :eek:key:

Eğer ibrahimden olumsuz Bi haber Çıkarsa Bizim Kemal Abi Namı Değer @feda halleder senin işini bu arada haftayada avrupada olacak buluşma Aynı yerde bayrampaşa AdaParkta iki Göçmen olarak Güner Abiyide senide görmek isteriz :eek:key:

Kemal abi aklımda zaten kendisini yormak istemedim açıkcası bu iş için kendi çabamla bulur yaptırırım dedim ama malesef şimdilik bir sonuç yok ikitellidekileride yokladıkdan sonra durum kemal abiyi gösteriyor zaten :)) işden cuma günü geç çıktım ihracat yüklemeri son haftaya haddinden fazla sıkıştığı ve ay kapandığı için yoğun bir program var herhangi bir aksilik olmaz ise inş. bu hafta aranızda olucağım

Kemal abi aklımda zaten kendisini yormak istemedim açıkcası bu iş için kendi çabamla bulur yaptırırım dedim ama malesef şimdilik bir sonuç yok ikitellidekileride yokladıkdan sonra durum kemal abiyi gösteriyor zaten :)) işden cuma günü geç çıktım ihracat yüklemeri son haftaya haddinden fazla sıkıştığı ve ay kapandığı için yoğun bir program var herhangi bir aksilik olmaz ise inş. bu hafta aranızda olucağım

İnşallah bu hafta beklerim, ikitelli tarafında benimde çok ihtiyacım olmasına rağmen bulamadım böyle bir yer belkide çok vardır ama hem yabancısıyım daha istanbulun hemde hiç reklamcı arayacak fırsatım olmadı.. aklımda olsun bende bakınayım etrafa :eek:key:

İnşallah bu hafta beklerim, ikitelli tarafında benimde çok ihtiyacım olmasına rağmen bulamadım böyle bir yer belkide çok vardır ama hem yabancısıyım daha istanbulun hemde hiç reklamcı arayacak fırsatım olmadı.. aklımda olsun bende bakınayım etrafa :eek:key:

genelde çok reklamcı var ama dediğim gibi 1-2 tane için kimse uğraşma taraftarı değil bazıları dürüst olarak 1-2 tane için yapamayacaklarını iletiyorlar bazılarıda biz yapamıyoruz edemiyoruz diyerek geçiştiriyorlar reklamcı adam bunu yapamazsa daha neyi yapabilecek

Hallettim ben fevzi :) elimde sefaf baskılarıda bekliyorum onlarda gelsin postalayacağım resim ekledim rengi orjinalin aynısı ama resimde koyu cıkmıs :)

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    822.7 KB · Görüntüleme: 7
Geri
Üst Alt