Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maltepe Resimler :)

Ellerinize sağlık ama Can gece çekimine tripotsuz gelinirmi:D bide ışıklı güzel bi yere çekseydiniz daha güzel fotolar çıkardı elbet emeğine sağlık....:eek:key:

Ellerinize sağlık ama Can gece çekimine tripotsuz gelinirmi:D bide ışıklı güzel bi yere çekseydiniz daha güzel fotolar çıkardı elbet emeğine sağlık....:eek:key:

Bagaja Koydum zannediyordum Serhat Abi :D salak gibi unutmuşum evde insan böyle aşık olunca dalgın oluyor ne yaparsın:D

tabiki de :) abicim her zamannnn :) keşke sende gelseydin

tabiki de :) abicim her zamannnn :) keşke sende gelseydin

o akşam aksilikler bırakmadı beni resmen kasa da sorun çıktı Z raporu raporu sıkıştırdı sabah geldim bide onlarla uğraştım en kısa zamanda tekrar görüşmek dileği ile inşallah....:eek:key: tel numaranı yaz görüşelim bi ara...:eek:key:

eyttt beee:D işte ruh diye buna derim çok güzel olmuşşpuhaha

Güzel bir akşam geçirmişsiniz.Fotoğraflarda güzel daha ne olsun.:)

xx

Geri
Üst Alt