Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maltepe Resimler :)

sağlık olsun -1
bi daha kine daha iyi performanslar bekliyoruz senden +1 :D :D puhaha
şaka biyana güzel çekmiş ama ah o tripot varya o tripot bütün hevesimi kursağımda bıraktı

Çekicez özel çekim yapıcaz ama bi yay koy kardeşim daha vahşi çıksın fotolar :)

Emeğinize sağlık, keşke bende gelebilseydim. Kırmızı olan cupra kimin??
bizim araba abi:D

tabı bensız bulusun kırıldım scw :(
ben dedim sna 1 gun gec gıt dıye :D

bizim arabalar neden yok can? kırıldım şimdi:D
ben size arabaları cekın dedım :D

Hayırlı olsun Özgür haberim yoktu:D
eyvallah ahmet abi
abimin arabası ya :)
keyifli fotolar.. :)
sagolda sen nerdeydın dun

Emeğine sağlık Can,gelen tüm arkadaşlarında ayaklarına sağlık,Hasan abiyede beni bir kaç saat öncesinden işyerinde ağırladığı için ayrıca teşekkürler,hasan abinin yanında bana sürekli çay servisi yapan bayanda verdiğim rahatsızlıktan ötürü kusura bakmasın,özgürle beraber baya çay içtik:D:D

Emeğine sağlık Can,gelen tüm arkadaşlarında ayaklarına sağlık,Hasan abiyede beni bir kaç saat öncesinden işyerinde ağırladığı için ayrıca teşekkürler,hasan abinin yanında bana sürekli çay servisi yapan bayanda verdiğim rahatsızlıktan ötürü kusura bakmasın,özgürle beraber baya çay içtik:D:D

rica ederim abicim kıskandım şimdi :D bi çay içmeye çağırmadınız

Güzel vakit geçirmişsiniz fotolardan belli........... hasan abi biben gelemedim sana çay içmeye..........

Geri
Üst Alt