Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpg ye %22 zam gelecekmiş

forum donanım habere ve modifiyem .com da da bu haber dalga dalga yayılıyor arkadaşlar ayrıca bugeceden itibaren 00.00 yani zam mı geçiriyorlarmış. dizel yakıtıda zamlanmış 3.17 geçmiş olsun:D

hadi geçmiş olsun haftasonu yandım gitti 40 tl gene :S :D:D

Opette 100TL yakıta piyango veriyorlar kredi kartlarından birine, adres belli oldu benzin almada :eek:key: para vermeden gelen bilete ödül de geldimi dadından yenmez olur hemen V8'e geçilir puhaha

Opette 100TL yakıta piyango veriyorlar kredi kartlarından birine, adres belli oldu benzin almada :eek:key: para vermeden gelen bilete ödül de geldimi dadından yenmez olur hemen V8'e geçilir puhaha

hemen git abi 100 tllik koy belki piyango sana çıkar :D:D

hemen git abi 100 tllik koy belki piyango sana çıkar :D:D

bana çıkarsa bu arabaya 5 sene inadına binerim sen rahat ol :p bende paranın gideceği yerler belli miktar hiç önemli değil, ben sebeplenirken etrafta epeyce adama iş çıkartırım :D:D:D

ooo iyi kampanya.... opet e gidicez demekki ne zamana kadar acaba yılbaşı mı?

Geri
Üst Alt