Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpg ye %22 zam gelecekmiş

Biz bu gidişe dur demek iiçin kılımızı kıpırdatmıyoruz ancak gırtlağımıza ayakla basıldığı zaman tepki veriyoruz yeter artık bu zamlara dur demeli bunu dile getirmeli imza toplamalı bişeyler yapmalı böyle oturdukça adamlar görüyolar halk tepkisiz vurun zammı......

bı kerede bu kadar zam olurmu ya.. durmak yok soymaya devam:eek::eek:

Biz bu gidişe dur demek iiçin kılımızı kıpırdatmıyoruz ancak gırtlağımıza ayakla basıldığı zaman tepki veriyoruz yeter artık bu zamlara dur demeli bunu dile getirmeli imza toplamalı bişeyler yapmalı böyle oturdukça adamlar görüyolar halk tepkisiz vurun zammı......

biz scw olarak ayaklansak bi aslında =) bunun sorumlusu kimse mail çekelim bize neden zam yaptıklarını açıklasınlar insanlarsa cevap verirler!

Sami o plakayı ben alacaktım sonrada sadece s alım dedim hayırlı olsun:)))

biz scw olarak ayaklansak bi aslında =) bunun sorumlusu kimse mail çekelim bize neden zam yaptıklarını açıklasınlar insanlarsa cevap verirler!

nereye çekilebilir mail aslında öğrenip topluca çeksek çektirsek heryerde paylaşsak çok zor olmasa gerek....

Hepimiz koyunuz.
Adam LPG 5, benzin 10 lira olacak dese kimse gıkını çıkarmaz.

Geri
Üst Alt