Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

liplendik =)

Lip yakışmış hayırlı olsun, ama yandan bakıldığında montajın gözükmesi hoş durmuyor, sanırım biraz daha aşağıdan monte edilmesi gerekiyordu...

Hayırlı Uğurlu Olsun Kaan banada En yakın Zamanda lazım Bundan Bir tane:eek:key:

hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan yapalan işin kötüsü olmaz kesene berekett:eek:key: bu arada hangi dahda kurt öldüüü:Dpuhaha

güle güle kullan sana bir tavsiyem olsuno yazıyı söktür oradan basit durmuş

mertkan
Nickli Üyeden Alıntı: Kaan Hayırlı Olsun.Yakışmış ama işin uzmanından görüş almak lazım.@Duvi Lipimiz ip midir lip midir sayın ulvi bey?:D
Teşekkürler, sorma özelden ilk ona yazıcaktım oldu mu diye resim ekleyemedim:D

@mertkan cım olmamış dıyenleri iplemiyor bu lipdir diyorum,eminim son kararımpuhahapuhahapuhaha

@kaanoksuz kardeşim 10 numara 5 yıldız aslana herşey yakışır,geç bile kaldın..Hayırlı olsun,güle güle kullan..

Kaan bu arada dikkatli baktım yan kısımlarının montajı olmamış one verdiği çıkıntı tamam ama tekerin onunde kalan yerinde tampon altından vidalanması gerekir..dışarda olmamalı..

Şekil 1/a 34 sus 30

Resim 126.jpg

Ekli dosyalar

• Resim 126.jpg
    Resim 126.jpg
    89.5 KB · Görüntüleme: 23
Geri
Üst Alt