Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

liplendik =)

hoş olmuş ama yandaki vida bozmuş sanırım arkadaşın dediği gibi biraz daha aşağıdan mı monte edilmesi gerekirdi?

Allah nazardan saklasın maşallah Kaan abi çok yakışıklı olmuş

güle güle kullan sana bir tavsiyem olsuno yazıyı söktür oradan basit durmuş

Yekta agbi ulvicimm dedi orayada yapıştırabilirsin die kapılarada dedi gerçi ama ben öne yapıştırdım tabi olmadı diyorsun vardır bildigin yani bugünlerde napsak bi eksik oluyo hayırdır inş =(

mertkan
Nickli Üyeden Alıntı: Kaan Hayırlı Olsun.Yakışmış ama işin uzmanından görüş almak lazım.@Duvi Lipimiz ip midir lip midir sayın ulvi bey?:D
Teşekkürler, sorma özelden ilk ona yazıcaktım oldu mu diye resim ekleyemedim:D

@mertkan cım olmamış dıyenleri iplemiyor bu lipdir diyorum,eminim son kararımpuhahapuhahapuhaha

@kaanoksuz kardeşim 10 numara 5 yıldız aslana herşey yakışır,geç bile kaldın..Hayırlı olsun,güle güle kullan..

Kaan bu arada dikkatli baktım yan kısımlarının montajı olmamış one verdiği çıkıntı tamam ama tekerin onunde kalan yerinde tampon altından vidalanması gerekir..dışarda olmamalı..

Şekil 1/a 34 sus 30

Ekli dosyayı görüntüle 8655

Sorma benimde kafama o takılıyor hep ondan sana msj atıcaktım artık geri dönüşü yok gibi geliyor bana havadayken farkına varamadım delindi birde aşagıya kaydırsa delikler gözükecak sanırsam napıyım :mad: bana aynı sekilde resmini yollarmısın senin canavarın ne yapabilirim düşüneyim:confused:

Allahü Teala kazadan beladan korusun. hayırlı olsun kesene bereket. hocam yan kısımlar bence de olmamış gibi lakin arabanın o kısmına dikkatlice ve eğilip bakmadığın sürece pek anlaşılmıyor gibi çokta kafaya takılacak birşey değil.

Allahü Teala kazadan beladan korusun. hayırlı olsun kesene bereket. hocam yan kısımlar bence de olmamış gibi lakin arabanın o kısmına dikkatlice ve eğilip bakmadığın sürece pek anlaşılmıyor gibi çokta kafaya takılacak birşey değil.

Teşekkür ederim iyi dileklerin için amin çok sagol evet malesef biraz öyle yakından anlaşılmıyor anca uzaktan yada altına eğilecen imkanı varsa düzelticem 1,2cm daha asagıya olmassada kasmam artık fazla ölüyü çok kurcalarsan.... misali :D

Sorma benimde kafama o takılıyor hep ondan sana msj atıcaktım artık geri dönüşü yok gibi geliyor bana havadayken farkına varamadım delindi birde aşagıya kaydırsa delikler gözükecak sanırsam napıyım :mad: bana aynı sekilde resmini yollarmısın senin canavarın ne yapabilirim düşüneyim:confused:

Resim 005.jpg

Ekli dosyalar

• Resim 005.jpg
    Resim 005.jpg
    97.3 KB · Görüntüleme: 19
Geri
Üst Alt