Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Ziebart Ses Yalıtım

Kapı içlerine de bu uygulamayı yapinca eskiden tak tak diye ortulen kapi lop lop diye ortulecek.Doluluk hissettirecek.

Benim elimden gelmez öyle şeyler. Ziya beyin videosunu gördüm evet. Garantili aracı parçalamak da içime sinmiyor. Satıyorum ben bakalım giderse.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onlarıda yapıyorlar ama fiyat artıyordur dolayısıyla % de de artar

Videoyu izle 1 haftada garajinda sende yaparsin üstelik tekzen de malzemeler ucuz.Birtek camurluk davlumbazlarina pütür attirirsin o biraz ince iş.Oldu bitti.

Benim elimden gelmez öyle şeyler. Ziya beyin videosunu gördüm evet. Garantili aracı parçalamak da içime sinmiyor. Satıyorum ben bakalım giderse.

Volvoda bi hissedilebilir ses mevcut.Hic ses duymazsakta araclardaki ariza belirtilerini kulagimizla nasil duyup servise gidecez.Yani sıfır ses bizi yolda bırakır.

Dostum yol sesi bu ince ince tekrarlayan vs bir ses değil ki. Bariz lastiklerin asfalttaki gürültüsü. Lastik dunlop belki michelinle daha az ses olabilir de araç 24binde lastik mi değiştireceğiz.

Ziebart a yaptıran arkadaş sonuçlarını yazarsa buraya sağlam bir paylaşım olur.

Bende micheln energy saver var daha az ses yapiyor ama 400 kusur lastigin tanesi.

Ziebart bir ara 4 lastık üstü ayrıca motor önü (Torpido ve Motor arası ayrıca altı) yapıyordu ama fiyat olarka ne vermıstı hatırlayamadım. Eger aracı söküp takmak zor geliyorsa bence 1000 lira veripte yaptırmakta fayda var dıye dusunuyorum.. Ben kendı aracıma bitüself ile yaptım ama arac içi arac dısı derken 2,5 günümü aldı..

Yeni aldığım leon 2016 1.6 tdi aracımda çok fazla yol gürültüsü var. Özellikle bozuk asfaltta fena geliyor. Başta motor sesi de i30 dan sonra fazla gelmişti ama ona alıştım en azından tüm vw arabalar böyle ama yol gürültüsü beni benden alıyor. Şu güzelim arabaya hiç mi izolasyon yapılmaz. Şaştım kaldım i30 da içeriye gürültü girmezken bu araca yakışmamış.

Ziebart'ta araç altı ile davlunbazlara zift ve kapı içlerine bir uygulama yapıyorlarmış. Henüz fiyat almadım yaptıran memnun kalan var mı?

Teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

1.6 tdi aracıma yaptırdım ses yalıtımı Ziebartta araç altı ve davlumbazlara gayet memnunum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt