Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon ve varex

ben bosuna o kadar masraf yapma dıe dıle getırdım bılemem orada kım takar eder ama elbet bılen vardır dıe dusunuyorum

Cut out kim yapıyor Ömercan..kaca maloluyor acaba?
Bu arada spoiler işi tamam:)saolasin:)

gule gule kullan abı herzaman bılıyorsun:)
bu arada cut out bızım mustafa abı takıyor fıyat bılmıyorum ona benım selamımı ılet hemen yardımcı olur sagolsun ...

ibrahim ..durum nedir bilmiyorum akşam şu fotoları bir koy ltını da görelim..diğer yandan telefonla da konuştun şimdilik beklemedeyiz

gerekli bilgiler alındı gider eksozla görüşüldü mustafa bey biraz daha beklememizi söyledi bizde beklemeye geçtik...
ömercan sana ayrı bi teşekkür ederim kardeşim bilgilerin için çok saol :)

İbo aero tampon almadan önce beni muhakkak gör umarım pazarlığı bitirmemişsindir...

dayı söyle bakim ya kaça anlaştın:) sparişi verdin mi? randevu aldın mı? yine kavide yapılacak ama sana sürpriz bi fiyat kovalıyorum

Geri
Üst Alt