Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon ve varex

Merhaba, Güle güle kullanın aracınızı :) Tamponlar da hayırlı olsun..

Sanırım Cut out bağlantı sorunundan bahsetmişsiniz.. Eğer isterseniz vanayı borunun üzerine monte ettikten sonra size kargolayabilirim.. oradaki egzozcuda direk boruyu kaynatır.. Yani illaki bi çözümünü buluruz :)
İstanbulda olsaydınız bostancı sanayide gider egzoz yapardı ama oralarda düzgün usta bulmak zor olsa gerek :)
Aşağıdaki linki görmediyseniz die tekrardan vereyim..
http://www.seatclubworld.com/showth...n-Sesini-Ayarlay%FDn&highlight=egzoz+vanas%FD

ibrahim o ne 4500 çoooooooookkkkkkkk...hani 3750 idi ve tamponlar sende kalıyordu..şunun ikinci eline baksaydık keşke benim içim yandı o rakam'a

Metinin tamponlarıda alabilirdi dicektim ama kapora vermiş 2 ye alırdık metinden

ibrahim o ne 4500 çoooooooookkkkkkkk...hani 3750 idi ve tamponlar sende kalıyordu..şunun ikinci eline baksaydık keşke benim içim yandı o rakam'a
abi erya ve avekle görüştüm 5500 tl dediler,, ilk sordugumda alıcaktım aslında boşuna bekledim bu kadar beklememin cezası oldu bu bana
Metinin tamponlarıda alabilirdi dicektim ama kapora vermiş 2 ye alırdık metinden

metinin tamponları benimkine uyarmı ki

Merhaba, Güle güle kullanın aracınızı :) Tamponlar da hayırlı olsun..

Sanırım Cut out bağlantı sorunundan bahsetmişsiniz.. Eğer isterseniz vanayı borunun üzerine monte ettikten sonra size kargolayabilirim.. oradaki egzozcuda direk boruyu kaynatır.. Yani illaki bi çözümünü buluruz :)
İstanbulda olsaydınız bostancı sanayide gider egzoz yapardı ama oralarda düzgün usta bulmak zor olsa gerek :)
Aşağıdaki linki görmediyseniz die tekrardan vereyim..
http://www.seatclubworld.com/showth...n-Sesini-Ayarlay%FDn&highlight=egzoz+vanas%FD

eksoz işini şimdilik erteledim tşk ederim ilginiz için

golfe takılmış bi varex
golf2.jpg

Geri
Üst Alt