leon usb kablosu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leon usb kablosu

adders

Kayıtlı Üye
merhaba ;
2007 leon aracıma cd yapmakdan bıktım kalitesi iyide olsa yeni çıkan bir müziği eklemek için yeniden bir cd yakmak artık sıktı :)
alternatif fikir verebilecek arkadaşlar varsa lütfen yazsın. bu aparat olması gerek ve göze gözükmeyecek.

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
merhaba ;
2007 leon aracıma cd yapmakdan bıktım kalitesi iyide olsa yeni çıkan bir müziği eklemek için yeniden bir cd yakmak artık sıktı :)
alternatif fikir verebilecek arkadaşlar varsa lütfen yazsın. bu aparat olması gerek ve göze gözükmeyecek.
Öncelikle teybinin usb girişi var mı diye tespit etmek lazım kardeşim... bir de aux girişin var ise hiç usb kablosuyla filan uğraşmana gerek yok... ucuz bir mp3 player ile çok rahat çözersin o işi...

adders

Kayıtlı Üye
Öncelikle teybinin usb girişi var mı diye tespit etmek lazım kardeşim... bir de aux girişin var ise hiç usb kablosuyla filan uğraşmana gerek yok... ucuz bir mp3 player ile çok rahat çözersin o işi...
teyp orjinal seat usb girişi yok yan konsolda aux girişi var. mp3 çaları takınca kontrol direksiyondan yapılıyormu yoksa mp3 den mi kontrol etmemiz gerekli

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
teyp orjinal seat usb girişi yok yan konsolda aux girişi var. mp3 çaları takınca kontrol direksiyondan yapılıyormu yoksa mp3 den mi kontrol etmemiz gerekli
Ahmet kardeşim... direksiyondan kumanda etme şansın yok... parça değiştirme işini mp3 player üzerinden ses açma kısma işini de teyp üzerinden yapabilirsin...

memet_one

VİP Üye
Administrator
Bununla ilgili parça satılıyordu diye hatırlıyorum bir araştır arkadaşım buradan yapan arkadaşlar görünce cevap vereceklerdir.