Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon usb kablosu

adders

Kayıtlı Üye
merhaba ;
2007 leon aracıma cd yapmakdan bıktım kalitesi iyide olsa yeni çıkan bir müziği eklemek için yeniden bir cd yakmak artık sıktı :)
alternatif fikir verebilecek arkadaşlar varsa lütfen yazsın. bu aparat olması gerek ve göze gözükmeyecek.

merhaba ;
2007 leon aracıma cd yapmakdan bıktım kalitesi iyide olsa yeni çıkan bir müziği eklemek için yeniden bir cd yakmak artık sıktı :)
alternatif fikir verebilecek arkadaşlar varsa lütfen yazsın. bu aparat olması gerek ve göze gözükmeyecek.

Öncelikle teybinin usb girişi var mı diye tespit etmek lazım kardeşim... bir de aux girişin var ise hiç usb kablosuyla filan uğraşmana gerek yok... ucuz bir mp3 player ile çok rahat çözersin o işi...

Öncelikle teybinin usb girişi var mı diye tespit etmek lazım kardeşim... bir de aux girişin var ise hiç usb kablosuyla filan uğraşmana gerek yok... ucuz bir mp3 player ile çok rahat çözersin o işi...
teyp orjinal seat usb girişi yok yan konsolda aux girişi var. mp3 çaları takınca kontrol direksiyondan yapılıyormu yoksa mp3 den mi kontrol etmemiz gerekli

teyp orjinal seat usb girişi yok yan konsolda aux girişi var. mp3 çaları takınca kontrol direksiyondan yapılıyormu yoksa mp3 den mi kontrol etmemiz gerekli

Ahmet kardeşim... direksiyondan kumanda etme şansın yok... parça değiştirme işini mp3 player üzerinden ses açma kısma işini de teyp üzerinden yapabilirsin...

Bununla ilgili parça satılıyordu diye hatırlıyorum bir araştır arkadaşım buradan yapan arkadaşlar görünce cevap vereceklerdir.

Geri
Üst Alt