Leon TSI Rölantide Ses | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon TSI Rölantide Ses

gregorsamsa

Kayıtlı Üye
Bir süredir araç rölantide çalışırken böyle eksozdan mı geliyor tam anlayamadım ama tır tır tır(traktör gibi) bir ses geliyor.Tabi normal egzoz sesi değil :). Ses yüksek değil çok dikkat edince anlaşılıyor. Bir de bana sanki sağ arka taraftan geliyor hissi uyandıryor. Çok az bir gaz verince ses kesiliyor hemen. Hafta sonu servise gideceğim. Sizce sorun ne olablir?

YCO

Kayıtlı Üye
triger zincirli olduğu için çok çok büyük ihtimalle normal bi sestir..

YCO

Kayıtlı Üye
motordan geldiğini düşünüyosanız zincirin sesi..
özellikle kaputu açınca direkt duyulur..ama motordan değil arkadan geliyo derseniz onu bilmiyorum..ama sağ arkada rolantide ses yapcak bişi yok bildiğim kadarıyla..egzost arka tekerlere ulaştıktan sonra arabanın soluna doğru kıvrılıyo..

Logical_Election

Kayıtlı Üye
triger zincirli olduğu için çok çok büyük ihtimalle normal bi sestir..
+1903

hazır trigerden konu açılmışken bizim kışın bazı arabalarda olur benim başıma geldi şirket aracında soguktan donmuş,yapımıştı.triger lastik kayış marş basmamla yanmıştı,sonrasında da kopmuştu.Bizim trigerler kışın bu açıdan olumlu düşünebilimiyiz zincir olmasından dolayı yoksa başımıza gelebilirmi aynı durum ?

PATRON

Administrator
triger setinden geliyor büyük ihtimal o ses hatta kaputu açtığında dahada net duyabilirsin sesi

kfy

Administrator
+1903

hazır trigerden konu açılmışken bizim kışın bazı arabalarda olur benim başıma geldi şirket aracında soguktan donmuş,yapımıştı.triger lastik kayış marş basmamla yanmıştı,sonrasında da kopmuştu.Bizim trigerler kışın bu açıdan olumlu düşünebilimiyiz zincir olmasından dolayı yoksa başımıza gelebilirmi aynı durum ?
onda boşluk vardır timurum

007

Kayıtlı Üye
Bir süredir araç rölantide çalışırken böyle eksozdan mı geliyor tam anlayamadım ama tır tır tır(traktör gibi) bir ses geliyor.Tabi normal egzoz sesi değil :). Ses yüksek değil çok dikkat edince anlaşılıyor. Bir de bana sanki sağ arka taraftan geliyor hissi uyandıryor. Çok az bir gaz verince ses kesiliyor hemen. Hafta sonu servise gideceğim. Sizce sorun ne olablir?
Evet aynı ses bende de var..ama her zaman değil ara sıra..ben de geçen akşam geceyarısı sessizken heryer dinledim arka sağ gibi geldi bana da...ama ilginçtir yağı değiştirdim son 4-5 gündür ses gitti..çok da fazla dinlememek gerek sanki..

leon sport

Kayıtlı Üye
şimdi okuyorumda arkadaşlar..triger seti zincir falan demişsiniz.ben geçen hafta değiştirdim bildiğimiz kayış.zincir falan yok.yanlış bilgilendirme olmasın..