Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon teyp sorunu...........

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında tiesto tarafından paylaşıldı.

1. tiesto

tiesto SCW Üyesi

49
    0
    6
    2011 leon flashbellek ten veya cd den şarkı dinlerken kendi kendine radyoyu açıyor.bazen oluyor bazen olmuyor ayardanmıdır yoksa arıza mı var ?yardımlarınızı bekliyorumm....:D

2. swotr

swotr Misafir

yanlislikla calma kaynagini degistiriyor olabilir misin yuvarlak dugmeyle direksiyondaki :)

3. tiesto

tiesto SCW Üyesi

49
    0
    6
    başta bende öle düşündüm elimmi çarpıo die ama dikkat ettim sonra elim deymeden değişiyor kendiliğinden ayardanmıdır anlamadım.cd den müzik dinliyorum pat radyo açılıyor cızır cızır bide yüksek sesle dinliyince kötü bi durum ortaya çıkıyorr

4. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    Arkadaşım o sorun sanırım trafik radyo özelliğinin açık olmasından kaynaklanıyo. Benimaracım 2011 leon onda tp tuşuna bas sol ust köşede ekranda tp on gibi bir ibare çıkıyor. Bu özellik cd veya usbden müzik dinlerken trafik radyosunun olduğu yerlerde otomatik olarak radyoya geçirir teyp'i. Inşallah yardımcı olur. Bende de bir kaç kere oldu sonradan fark etmiştim ondan kaynaklandığını bir kontrol et.

5. swotr

swotr Misafir

arkadasin da dedigi gibi TP den kaynaklaniyo

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.659
    2.359
    113
    TP Off yapmalısın :)

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    tam olarak neden kaynaklanıyo bilmiyorum TP olabilir ama CD ya da flash'ta okuyamama gibi bi durum olduğunda da olabilir..

Sayfayı Paylaş