Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon savurma problemi?

Bigün sende acil bi işin olur da viraja girersen ve aniden biri çıkarsa önüne o zaman beni hatırlarsın:) Yani virajda keyfi fren yapmıyorum dostum:) şöförlüğümü de bilemiyorum artık gelde Konyaya gezdireyim seni sen karar ver:eek:key::)

abicim virajda acil frende kompresore girisicen cekisten kesmiyiceksin arabayi frene basarken vites kucultuceksin direkt direksiyona ani hareketler yaptirmiyicaksin debriyaj fren yapipi ani frenle beklersen sawurtursun araci leonla ilgili bir problem deil kisaca bu senden oturu surucu kaynakli demek istedigim bu viraj icinde suratliyken altinda corvette de olsa ani frende arac savurur bunun sorumlusu bizim araclar degil yercekimi merkez kac kuvveti fln fistan viraj icinde gazlayinca doner arac allah korusun virajda durmus kaza yapmis bir arac bekliyorsa dediklerimi yapicaksin arac yawaslicak sonra tekrar gaza basip yan sertie aticaksiniz isin puf noktasi viraj ici gazlamak bunu yapmak icinde viraja girerken yawas girip hizli cikmak lazim yani viraja hizli girmeyiniz :)

ama az önceki konuda yaptığın yorum hiç hoş değildi.. Varol abinin konusunda.. Kan beynime çıktı trafik canavarı falan?

Girilmez haklısın da ya girmen gerekiyor acil işin varsa? Sen hiç girmedinmi sert viraja ? Hassasiyetini anlıyorum büyük geçmiş olsun ama trafikte heran herşey olabiliyor kardeşim..

Girilmez haklısın da ya girmen gerekiyor acil işin varsa? Sen hiç girmedinmi sert viraja ? Hassasiyetini anlıyorum büyük geçmiş olsun ama trafikte heran herşey olabiliyor kardeşim..

tesekkurler . yasimiz ayni ben sana nasihatta bulunucak yasta degilim fakat ne kadar acelen olursa olsun virajda sakinlesiceksin duz yolda onunu gordugun surece yapistir gaza ona lafim yok virajinda basi ile sonunu goruyorsan orada da dedigim teknikle yapistir onun aciksa yapistir gaza ama iste rus ruleti oynar gibi basmaya karsiyim; olay leondan kaynakli degil diyorum bir cok arac kullandim we limitlerini zorladim emin ol hepsi viraj icinde ani frende aptala baglar ; bos konusmuyorum ileri surus teknikleri sertifikam war kursa gittim emek harcadim ona dayanarak konusuyorum yoksa haddime degil sana burada bilmislik taslamak ogut wermek ; trafikte hersey olabiliyor bunu cok iyi biliyorum malima zarar wer canin sag olsun derim cana gelcek mala gelsin fakat bunun bir de maldan agir bedelleri cikabilir ortaya ; bir de gercekten durumun warsa jant we yay isini dusun bunlarda arabayi oldukca etkiliyor 40 yanak we 3.5 lik spor yaylari tak sonra brz daha iyilesicek hersey daha cok guwenirsin aracina fren mesafen bile kisaliyor

Virajlar istanbul içinde büyük tehlike arz eder arkadaş doğru söylüyo Cihan burda belirli saatlerde viraz çimlikleri sulanır ve genelde boruları kaçırdığı için birçok viraz yer yer nemlidir ve tehlike arz eder ve virajın sonunu içini göremiyosan herzaman çok tehlikelidir acelemiz olsa dahi bunu yapmamamız gerektiği bi gerçek bence bunu bi kabullenelim burda leon fanatikliği yapmak değil amaç çünkü leonun virajları çok başarılı sınıflarına göre özet bu...

cihan cenk ikinizde bilalin kullandıgı arabada viraj a gırın ınsallah :)

makyajlı Leonla virajlara sert girdiğimda alıştım artık resmen drift yapıyorum, zevkli ama tehlikelide, öyleki araç ani hızlanmalardada sağ sol yapıyor, go-kart gibi kullanıyorum :eek:key:

makyajlı Leonla virajlara sert girdiğimda alıştım artık resmen drift yapıyorum, zevkli ama tehlikelide, öyleki araç ani hızlanmalardada sağ sol yapıyor, go-kart gibi kullanıyorum :eek:key:

Ben bir yeni leonun eski kullanıcı olarak 2008 leonla hiç böyle bir problem yaşamadım ve hala inanamıyorum.... Fikirlerinize saygım sonsuz ama Leonun bu kadar güvensiz bi araç olduğunu düşünemiyorum....

Geri
Üst Alt