Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon MK1 Detaylı Temizlik

tebrik ederim ben yapamıyorum neden se sıkılıyorum sadece yapılıken izlemeyi seviyorum :)

Seni yürekten kutluyorum,ellerine sağlık 10 numara iş çıkartmışsın...Maaşallah

eline sağlık çok güzel olmuş dış korumada hangi marka ürünleri kullandınız acaba kodları kaç? bizde bu işe kalkışırsak diye bi sorayım dedim

Dış polisaj işleminde Meguiar's 105 ve 205 ikilisini kullandım. Nano olarak maalesef TR'de ürün mevcut değil. Olanlarda çok başarılı değil. O nedenle İngiltere'den sipariş ettim. Gtechniq marka kullandım. Bu işlere kalkışırsanız her türlü yardımcı olurum.

Emeğine Uğraşına işçiliğine ve tecrübene hayran kaldım bende kendimi Bişey sanırdım fakat şöyle bir düşününce hakikaten ben Amatörce yapıyorsam bu işi sen hangi kategoridesin :confused: En yakın zamanda bi dükkan açmanı, kendin gibi titiz ve özenli bu iş için ehil çıraklar yetiştirmeni tavsiye ederim :eek:key:

Güzel yorumların ve tavsiyelerin için teşekkür ederim. Ama maalesef bu işi para karşılığı yapmak, çok cazip değil. Emeğinin karşılığını maalesef alamıyorsun. 200 TL'ye aynı işlemi yaptığını savunanlar var maalesef. En azından günümüzde. Belki ileride olabilir.

Bu iş virüs gibi. Başlayınca duramıyorsun :) Amacım, bu işlerin "do it yourself" olarak çok daha başarılı yapılabileceği. Çevremdeki insanlara yardım etmeyi, ve aracın o parlaklığını seyretmeyi çok seviyorum. Ankara'daki arkadaşlara uygulama konusunda yardım etmeyi de isterim.

Keşke Balıkesir de olsaydın,en yakın arkadaşım olurdun ,araba temizlemeye bayılıyorum bende :)

eline emegine saglık helal olsun vala imrendim dogrusu :seat benim aracada lazım böyle bi bakımm:)

valla biz bunları yaptırsak hem senin gibi itinalı olmaz hemde 500 tl gibi bir rakamı bayılırız helal olsun ellerine sağlık ben arabaya bakarım ama karşısına geçer bir sigara yakarım o kadar

puhaha puhaha puhaha

Geri
Üst Alt