Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon fr

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında type-maz tarafından paylaşıldı.

1. type-maz

type-maz SCW Üyesi

5
    1
    3
    Arkadaşlar mrb....
    Foruma uzun süredir üyeyim ama üye olduğumda hondam olduğu için msj yazmak nasip olmamıştı taki leon fr (2.0tfsi 200bg) almaya karar verene kadar:)size fr ları sormak istiyorum nasıl araçtır,,kronik problemi heran gibi başımı arıtacak birşeyle karşılaşırmıyım,,ne kadar yakar???başka önereceğiniz araç var mı yada biraz daha bekliyip cupra mı alıyım ??bu arada adım levent ve foruma özgür (zgr) aracılığı ile üye olmuştum furkanıda tanımaktayım(147 si olan):d:d

2. AHMET1907

AHMET1907 SCW Üyesi

815
    14
    18
    Yukleyeceksenn cupra al kendi internalleriyle harika gucler alirsin yok stok binecem diyosan fr iyidir

3. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Tabiki bekleyip Cupra almak daha mantıklı.

4. type-maz

type-maz SCW Üyesi

5
    1
    3
    cuprada bana mantıklı gelmeye başladı en iyisi beklemek..yükleme konusunda ise düşündüğüm 2 şey var 1.evotech yazılım 2.komple egzoz heralde bunları yaptıktan sonra 300bg e yaklaşırım die düşünüyorum birde stock haldeki yakıt tüketimi nedir ş.içi,ş.dışı?bu arada şimdi kullandığım 1.6 115hp a3 ten sonra 280-300bg ler yazarken bile heycanlandırıyor :D:)

5. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Asıl amacın yüklemekse (500hp - 600hp'lerde gözün varsa), 2.0 TFSI 185hp'lik versiyonu almak en mantıklısı. Aradaki fiyat farkıyla 2 katı güç elde edersin. Ama tabi günlük kullanımı rahat bir araç olmaz.
    300hp civarı yeter diyosan, tabiki Cupra al :)

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    cupra 1.6 115 lık a3 le aynı yakar:) ve kafan rahat olsun cupra verdıgın her kurusu sana en ıyı sekılde veren bı arac

7. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    leventcim hoşgeldin diyelim SCW'ye valla bana sorucak olursanda cupra al fr'ın tek ve bildiğim en büyük sıkıntısı 2.el de talebi olmaması

8. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    115 lik fsi dan faza yakar. mpı ile aynı yakar şemuncum.

9. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    bıraz mubala oldu:)

10. PATRON

PATRON
    Administrator

10.659
    2.359
    113
    hoşgeldiniz... eğerki zevkiniz otomatik ise FR alın derim. Ben şahsen öyle yapardım.. Manuel ise cupra alın derim :)

Sayfayı Paylaş