Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr

type-maz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mrb....
Foruma uzun süredir üyeyim ama üye olduğumda hondam olduğu için msj yazmak nasip olmamıştı taki leon fr (2.0tfsi 200bg) almaya karar verene kadar:)size fr ları sormak istiyorum nasıl araçtır,,kronik problemi heran gibi başımı arıtacak birşeyle karşılaşırmıyım,,ne kadar yakar???başka önereceğiniz araç var mı yada biraz daha bekliyip cupra mı alıyım ??bu arada adım levent ve foruma özgür (zgr) aracılığı ile üye olmuştum furkanıda tanımaktayım(147 si olan):d:d

Yukleyeceksenn cupra al kendi internalleriyle harika gucler alirsin yok stok binecem diyosan fr iyidir

Tabiki bekleyip Cupra almak daha mantıklı.

cuprada bana mantıklı gelmeye başladı en iyisi beklemek..yükleme konusunda ise düşündüğüm 2 şey var 1.evotech yazılım 2.komple egzoz heralde bunları yaptıktan sonra 300bg e yaklaşırım die düşünüyorum birde stock haldeki yakıt tüketimi nedir ş.içi,ş.dışı?bu arada şimdi kullandığım 1.6 115hp a3 ten sonra 280-300bg ler yazarken bile heycanlandırıyor :D:)

Asıl amacın yüklemekse (500hp - 600hp'lerde gözün varsa), 2.0 TFSI 185hp'lik versiyonu almak en mantıklısı. Aradaki fiyat farkıyla 2 katı güç elde edersin. Ama tabi günlük kullanımı rahat bir araç olmaz.
300hp civarı yeter diyosan, tabiki Cupra al :)

cupra 1.6 115 lık a3 le aynı yakar:) ve kafan rahat olsun cupra verdıgın her kurusu sana en ıyı sekılde veren bı arac

Arkadaşlar mrb....
Foruma uzun süredir üyeyim ama üye olduğumda hondam olduğu için msj yazmak nasip olmamıştı taki leon fr (2.0tfsi 200bg) almaya karar verene kadar:)size fr ları sormak istiyorum nasıl araçtır,,kronik problemi heran gibi başımı arıtacak birşeyle karşılaşırmıyım,,ne kadar yakar???başka önereceğiniz araç var mı yada biraz daha bekliyip cupra mı alıyım ??bu arada adım levent ve foruma özgür (zgr) aracılığı ile üye olmuştum furkanıda tanımaktayım(147 si olan):d:d
leventcim hoşgeldin diyelim SCW'ye valla bana sorucak olursanda cupra al fr'ın tek ve bildiğim en büyük sıkıntısı 2.el de talebi olmaması

hoşgeldiniz... eğerki zevkiniz otomatik ise FR alın derim. Ben şahsen öyle yapardım.. Manuel ise cupra alın derim :)

Geri
Üst Alt