Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon FR

senınkını ıyı bır fıyata satıp bu arac alınabılr arac temızse ve hırpalanmamıssa alınabılır gayet ıyı bır araç..

benimki olursa hesabı mesut ben aracımdan memnunum hata yok çok şükür ve biliyosunuz çok acayip masraf ettim şimdi fr almaya kalkcam bu sefer hadi bakalım baştan başla:)

emre 1.4 le ezme beni:D
bizim donanımımız yeter kardeşim:)

:D:D:D:D abi senin adın yeter bırak arabayı :) dep dep.

Ersoy abi ben ilk başta niyetlenmiştim vaz caydım.300 km'de kaza yapmış tampon ve jant değişimi olmuş başka bir sorunu yok yetkili serviste bakımları yapılmış...

ben kütahya da tek olduguna gercekten ınanıyorum
kütahyada okuyan bi arkadasımla muhabbet ederken dur sıteye bakıcam dedım seat oldugunu gorunce kutahyada bı leon var kırmızı yanıyo falan dıyınce dedım ersoy abim sen çok yaşa :)

ben kütahya da tek olduguna gercekten ınanıyorum
kütahyada okuyan bi arkadasımla muhabbet ederken dur sıteye bakıcam dedım seat oldugunu gorunce kutahyada bı leon var kırmızı yanıyo falan dıyınce dedım ersoy abim sen çok yaşa :)

ögzür kütahyada az çok arabalara ilgisi olan hemen herkes biliyor 43 de 343 ü :) toyota forumunda bile muhabbetini yaptık zamanında:D

abi bence cupra al:)
buna yaptıklarını da sök ona aktar :D
kaputu falan daha iyi olur
ömürlük olur sana :)

güzel araç, yakışır. ben en çok direksiyondan kumanda vitesi beğendim.

Geri
Üst Alt