Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon FR

bu fr a daha güzel bi jant,5cm yay,plaka ksmını siyaha boyamak camlara film yapılırsa efsane olur...

senin aractaki emek yer bu fryi ersoy abi :) üste biraz para verirse takasla napalım

baskada hiç bişeye gerek yok zaten sade ve şık olur

doğru diyosunda işte ilk aldığımda vaybe herşey var leon da hiç masrafa gernk yok dedim dedim öle başladım sonu daha anca bu sene geldi hele verdiğim paraları altın hesabına vuruyorum mübarek audi S5 oluyo:D:D

doğru diyosunda işte ilk aldığımda vaybe herşey var leon da hiç masrafa gernk yok dedim dedim öle başladım sonu daha anca bu sene geldi hele verdiğim paraları altın hesabına vuruyorum mübarek audi S5 oluyo:D:D

bunun sonu yok zaten abi dur diyemiyosun kendine:) ama deyiyo dimi verdigin paraya onemli olan o..:)

abi ne gerek war fr fln ya maaşallah senn araban kutahyanın goz bebeği parmakla gosterilio allah var boş ver bunun herşeyi kıvamında yakında turbolarsn cufur cufur yeter sana abi :D allah nazarlardan kazadan beladan saklasın çok begeniorum abi aracını :)

Geri
Üst Alt