Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr kasko

Allah nazarlardan saklasın hepimizinkini ben çok pimpirikliyim ufak bi biri çizsin içim yanar 2-3 günde bir yıkatırım sakınan göze çöp batmaz umarım gerçekten piyasadaki rakiplerine göre çok güzel performans ve özellikler sunuyor. zevkle araçlarımıza binme dileğiyle.

Merhabalar 2014 Leon FR ıma 1 ekimde başlayan sigortalarımı yaptırdım. Trafik sigortası marfe den 480TL ye kaskomuda Anadolu dan 1200TL ye mal ettim.

Merhabalar 2014 Leon FR ıma 1 ekimde başlayan sigortalarımı yaptırdım. Trafik sigortası marfe den 480TL ye kaskomuda Anadolu dan 1200TL ye mal ettim.
ben bu rakamları görünce çok şaşırıyorum benim sırf trafik sigortam fiyatına siz ikisini de mal etmişsiniz ben kasko yaptırmadım o nedenle inanılmaz uçuk çıkıyor fiyatlar

ben bu rakamları görünce çok şaşırıyorum benim sırf trafik sigortam fiyatına siz ikisini de mal etmişsiniz ben kasko yaptırmadım o nedenle inanılmaz uçuk çıkıyor fiyatlar
Kasko yaptırmamanın büyük cesaret allah kazadan beladan korusun hepimizi tabide mebla ne cıkarsa çıksın bence kaskonuzu mutlaka yaptırın bu devirde heleki büyük şehirlerde mutlaka gerekli

Evet bende çevremden bu tepkileri alıyorum muhakkak kazasızlık indirimlerinin etkisi var. Ama kaskoyu bence ihmal etmeyin. İsterseniz dm den sigortacımın numarasını verebilirim. Taksitli falan bir şekilde yapılması lazım. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

ziraat bankası uyguna yapıyor. ben normal sigorta şirketlerinden en düşük 650 fiyat almıştım temmuz ayında ziraat bankasında 450 tl ye yaptırdım. önemli olan kasko kaskoyu iyi bir yere yaptırın sigorta en ucuz olsun benim fikrim..

Geri
Üst Alt