Leon Fr kasko | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Fr kasko

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında bahtitopal tarafından paylaşıldı.

1. bahtitopal

bahtitopal SCW Üyesi

235
    181
    43
    son zamanlarda leon fr kasko yaptıran varmı sıfır aracına.En uygun nereden yaptırabilirim.

2. leon sport

leon sport
    Administrator

5.711
    339
    83
    yaptırmadıysan henüz sigortacı bi arkadaşım var en uygununu ayarlarız.

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  3. bahtitopal

bahtitopal SCW Üyesi

235
    181
    43
    çok teşekkürler yaptırdım kasko güneş sigorta trafik de mafre den toplam 2056 tl tuttu.

4. emin5871

emin5871 SCW Üyesi

18
    11
    3
    benim sırf zorunlu sigortam 1400 tuttu kasko yaptırmadım daha oda en ucuz ziraat verdi 1950 çok uçuk çıkıyor bana :(

5. bahtitopal

bahtitopal SCW Üyesi

235
    181
    43
    sigorta çok fazla geldi önceden kazanız yada başka hasar durumu oldu mu? Ben 15 tane sigorta şirketinden teklif aldım en ucuzu maffre sigorta ondan daha ucuz teklif veren yok.

6. burak34

burak34 SCW Üyesi

42
    17
    8
    Daha 1 hafta önce yaptırdım, sigorta mafre 600 kasko generali muhafiyetsiz orjinal servis kullanımlı ihtiyari mali mesuliyeti 300.000 tl lik yani full kasko 1250 tl

7. emin5871

emin5871 SCW Üyesi

18
    11
    3
    merhaba, hayır daha önce hiç kazam yok ancak 5 sene kullandığım aracı babamın üzerine almıştım ondan sonra geçen yıl kendi üstüme (ilk kez kendi üstüme araba aldım) 1300 doğa sigorta yaptırdım (yaşım 28 2007 den beri ehliyetim var ve hiç kazam yok) sonra bu aracı 2 ay sonra sattım başka bi araç aldım bu sefer ak sigorta yaptırdım yine 1258 bandındaydı sonra 3 ay sonra onu sattım tekrar araba aldım bu sefer axa sigorta yaptırdım 1350 tl di bunuda 7 ay sonunda sattım şimdi 1 ay önce bu arabamı aldım 1400 e sompo yaptırdım sigortacının dediği üstünde 1 yıldan uzun süredir sigorta tutmadığından indirim hiç alamadığım hep ilk arabam gibi görünmesinden kaynaklı olduğunu söyledi.

8. bahtitopal

bahtitopal SCW Üyesi

235
    181
    43
    Evet doğru demiş hayırlısı diyelim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    --- Mesajlar birleştirildi, 8 Ekim 2016, İlk Mesaj Zamanı: 8 Ekim 2016 ---
    sanırım 1.2 leon kullanıyorsunuz bir doktor arkadaşımıza alacağız pek deneme fırsatımız da olmadı araçtan memnun musunuz? yada memnun olup memnun olmadığınız yönleri nelerdir?

9. emin5871

emin5871 SCW Üyesi

18
    11
    3
    Hocam şu şekilde anlatıyım benim bi 1.6 chevrolet cruze aracım vardı 5 sene kullandım 9 lt yakardı ve hızı 1.2 leona göre yavaştı sonra 207 aldım kendime 1.4 dü 5.5 lt yakardı 1.2 leondan yavaştı ondan 1.4 puntoya geçtim bugüne kadarki tüm arabalarımdan yavaştı 8 lt yakardı bundan yeni kasa 1.2 i20 e geçtim 5.3 yakardı 1.2 leondan yavaştı 1.2 leon 6 lt yakıyo ancak bu saydığım araçların hepsinden iyi geçiyor hatta babamda tucson var 1.6 ondan bile iyi gidiyo tucson 13 lt yakıyor kısacası arabamdan çok memnunum gidişi gayet iyi yakıtı gayet iyi c segmenti bi arabaya göre kalitesi özellikleri herşeyiyle memnunum aracımdan sormak istediğiniz başka bişey var ise yine yanıtlarım

10. bahtitopal

bahtitopal SCW Üyesi

235
    181
    43
    çok teşekkürler verdiğin bilgiler için bende 1.2 otomatik led ve cam tavan opsiyonlu alacaktım sonradan vazgeçtim Fr dsg plus paketli 1 hafta önce teslim aldım.Bence bizim araçlar piyasada fiyat performans açısından tek ben 1 sene araç araştırdım resmen ama gerçekten leon haricinde bu dolulukta ve güzellikte araç yok.Aman nazar değmesin :)

Bunu beğendi. emin5871 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş