Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR DSG F1 Şanzıman

Sadece düğmeleri almak yetecekse 479 tlymiş aradım. Style pakete uyar mı dedim. Her zamanki gibi bilmiyoruz dediler. Araca sonradan takılan hiçbir opsiyona tahammülleri yok. İllaki sipariş verirken al iki katı fiyata satalım diyorlar...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Dugmeler buyuk bir ihtimal yedek parca olarak satiliyordur. Bizim normal direksiyonlarda onu oturtacak yerde yok baglantida. Tek care f1 direksiyon bulabilmek

Sadece düğmeleri almak yetecekse 479 tlymiş aradım. Style pakete uyar mı dedim. Her zamanki gibi bilmiyoruz dediler. Araca sonradan takılan hiçbir opsiyona tahammülleri yok. İllaki sipariş verirken al iki katı fiyata satalım diyorlar...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
sadece tuşları ne yapacaksın kolçaklı direksiyon olmadan. direksiyon alacak varsa tuşlar avekte var. ben sipariş etmiştim benim ses acma tuşu bozuk diye. aracta necvox var diye çalışmıyormuş orjinal teyip takınca duzeldi. tuşlarıda almadım

Geri
Üst Alt