Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR DSG F1 Şanzıman

Bu konuyu bende arastirdim dogus oto ayni cevabi banada vermisti oyle bir yedek parca yok denmisti fakat varsa sahibinden de veya etrafinda goren yonlendirirse sevinirim arkadsslar

Opsiyon listesine eklettiyseniz gelir bende kendi aracimi opsiyonlayip alsaydim ilk alacagim olay oydu ama hazir arac vardi diye aldik ondan da bitek f1 kulacik yok alcantra koltuk buyuk ekran on arka park sensoru falan herseyi dolu ama bi o yok onuda servisten tedarik etmek zor gibi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Aynen ben de opsiyon olarak onu ekletecektim ama ben alırken de hazır araç vardı birkaç opsiyonla birlikte, onu aldım. Beklemek de istemedim.
Sonradan ekletmek de sıkıntı yahu.

Geçen gün sahibindende f1 kulakçıklı bir leon'a rastladım, sahibiyle görüştüm ve f1in fabrika çıkışlı olduğunu söyledi. Ben Doğuş Oto'yla görüştüğümde öyle birşeyin olmadığını söylemişti yetkili satış elemanı ben de bi foruma danışayım dedim :) Var mı aramızda F1'li araca sahip olan ? Ve sizce sonradan f1 taktırmakta bir sakınca var mıdır ?
f1 vites opsiyon listesinde var ekletebiliyorsunuz. şu an türkiyeye girmiş (bayilerin sipariş ettiği) makyajlı kasa fr dada var. size yok diyen f1 vitesin ne oldugunu bile bilmiyordur. ben mk3 dizel dsg aracıma cıkma fr f1 vitesli direksiyon taktım. kodlama gerekiyor dedikleri için direksiyonu ender de taktırdım. kodlama falan yapılmadı.ender direksiyonu takmadan kodlama gerekmiyorda demişti. direksiyonun sıfırı sadece simit 2.200TL civarı, tuşlar 440TL, F1 kulakçıklar tam bilmiyorum ama 700 civarıdır.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
f1 vites opsiyon listesinde var ekletebiliyorsunuz. şu an türkiyeye girmiş (bayilerin sipariş ettiği) makyajlı kasa fr dada var. size yok diyen f1 vitesin ne oldugunu bile bilmiyordur. ben mk3 dizel dsg aracıma cıkma fr f1 vitesli direksiyon taktım. kodlama gerekiyor dedikleri için direksiyonu ender de taktırdım. kodlama falan yapılmadı.ender direksiyonu takmadan kodlama gerekmiyorda demişti. direksiyonun sıfırı sadece simit 2.200TL civarı, tuşlar 440TL, F1 kulakçıklar tam bilmiyorum ama 700 civarıdır.

Sadece f1 kulakçık takılabiliyor mu ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

bence çok zor. direksiyon delinecek kulakcıklar takılacak. kulakçıkların direksiyona montajı yapılsa bile kulakçıkların soketleri direksiyon üzerindeki tuş takımına takılıyor. normal style daki ve kolcaklı olmayan fr daki tuş takımı farklı. tuş takımınında değişmesi gerek. en iyisi çıkma bulmak oda zor. ben şansa hatasız buldum. 1.150 TL ye almıştım

Son düzenleme:
bence çok zor. direksiyon delinecek kulakcıklar takılacak. kulakçıkların direksiyona montajı yapılsa bile kulakçıkların soketleri direksiyon üzerindeki tuş takımına takılıyor. normal style daki ve kolcaklı olmayan fr daki tuş takımı farklı. tuş takımınında değişmesi gerek. en iyisi çıkma bulmak oda zor. ben şansa hatasız buldum. 1.150 TL ye almıştım

Opsiyon olarak F1 kulakçıklı direksiyodan bir haber olan servisin F1 kulakçık parçası getireceğini de sanmıyorum zaten :D En iyisi bir yerden bulup buluşturmak

Geri
Üst Alt